2024/03/01

 

HOROSKOPAS SAUSIO 13 D.

Jurgos Banionienės nuotrauka

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena.

AVINAS. Dieną pradėsite su gera nuotaika, renginių ar susitikimų planavimu, tačiau netrukus ją gali sudrumsti pastebėtas nuostolis. Galbūt nuvils pažado neišpildęs pažįstamas.

JAUTIS. Būsite nervingi ir neprognozuojami. Jeigu kažkuo nepasitikite, turite abejonių, pasistenkite taktiškai išsiaiškinti santykius ir nesinešioti pagiežos.

DVYNIAI. Būsite veiklūs, smalsūs, tačiau galite susidurti su nepritariančiomis nuostatomis ar reikalavimais. Nelįskite į abejotiną veiklą, jeigu tam nėra būtinybės. Nekokia diena tolimesnėms išvykoms.

VĖŽYS. Jums bus nesunku suvokti kitų žmonių jausmus ir elgtis taip, kaip jie norėtų. Visgi gali būti, kad jūsų norai viršys galimybes, o pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Gali kilti noras išlaidauti.

LIŪTAS. Šiandien labai svarbu atliepti artimų žmonių poreikius, neskatinti konfliktų, neerzinti kritiniais pastebėjimais. Emociškai pamėginkite atsidurti kito kailyje. Pasisaugokite elektros iškrovos.

MERGELĖ. Būsite linkę daug dėmesio skirti išvaizdai, keisti įvaizdį. Visgi kai kurie norai gali neatitikti galimybių. Galima netikėta ir jums svarbi žinia iš toli. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Seksis kūrybinė veikla, kaip vijurkai suksitės pramogų sektoriuje, jeigu tai jūsų sritis. Kita vertus, finansiniai nuostoliai labiau tikėtini nei nauda. Tikėtini neįprasti įvykiai ar su vaikais susiję įspūdžiai.

SKORPIONAS. Netikėtas įvykis, susijęs su namiškių reikalais, gali išmušti iš vėžių. Venkite skubotų sprendimų. Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, iš širdies pabendraukite. Saugokitės elektros iškrovos, atsargiai elkitės su technika, ugnimi.

ŠAULYS. Galima netolima kelionė. Turbūt kils ūpas kartu su šeimos nariais, draugais vykti apsipirkti, pasitariant dėl gautų dovanų kuponų panaudojimo ar kt. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau kuo daugiau komforto. Galbūt kažką originalaus įsigysite. Yra rizika, kad ta prekė bus nekokybiška arba nuvils siuntos pristatymas.

VANDENIS. Su gera nuotaika šį rytą pakilę, nebūtinai ją tokią išlaikysite visą dieną. Savo pretenzingumu iš pusiausvyros gali išvesti šeimos narys. Atsargiai su elektra, ugnimi.

ŽUVYS. Galimos problemos, susijusios su sava ar artimų žmonių sveikata, psichologine būkle. Intuityviai suvoksite, ką galite pakeisti, o ko ne. Naudos galite turėti iš slaptos informacijos. Atgaivą teiks menas, meditacijos. Atsargiai kelyje.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video