2024/03/01

 

HOROSKOPAS SAUSIO 12 D.

Pixabay nuotrauka

AVINAS. Dėl kitų žmonių dėmesio, palankumo, patarimų šiandien turėtumėte pasijusti saugiau. Svarbiausia, venkite galvoti vien apie rūpesčius. Raskite būdų šauniai ir sveikai atsipalaiduoti, pasportuoti.

JAUTIS. Šiandien mintys suksis apie permainas, reformas. Svarbu disciplinuotai dirbti, nesusipykti su viršininku, kolegomis. Pasistenkite suprasti kitus, atsidurti jų kailyje. Laisvalaikiu sportuokite, plėskite akiratį.

DVYNIAI. Situacija darbe, moksle bus gana palanki. Norėsis didinti savo įtaką, tapti labiau gerbiamiems. Galima tikėtis naudingos informacijos ir gerų rezultatų, jeigu elgsitės sąžiningai.

VĖŽYS. Nors yra dėl ko nerimauti, tačiau po truputį situacija išsigrynins, gausite aktualios informacijos. Gali būti, kad pradėsite atviriau reikšti iniciatyvą, idėjas.

LIŪTAS. Takto ir saiko jausmas šiandien itin būtinas, bendraujant su darbo partneriais, konkurentais, klientais. Suvaldykite savo simpatijas ir antipatijas. Pagarbūs ir protingi argumentai darys gerą įspūdį.

MERGELĖ. Nors atrodysite darbštūs, nestokosite energijos, iniciatyvos ir pasitikėjimo savimi, kažkas gali strigti dėl kolegų nepasirengimo tinkamai darbuotis ar kt. Būkite ryžtingi, nenuleiskite rankų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien atrodysite energingi, žaismingi. Prioritetą teiksite vaikams, jų problemoms spręsti. Seksis sporto, turizmo, šou verslo, kūrybos, mokslo srityse. Nešykštėsite dėmesio, komplimentų aplinkiniams.

SKORPIONAS. Būsite jautrūs ir nekantrūs. Nerimauti gali tekti dėl artimų žmonių bėdų ar nesklandumų tarpusavio santykiuose. Nieko nespręskite skubotai. Labai rekomenduojamas aktyvus laisvalaikis.

ŠAULYS. Būsite aktyvūs, komunikabilūs ir sugebėsite daug nuveikti. Regis, jums pasitarnaus gauta informacija, reklama, ryšių ar kt. naujovės. Gali būti, kad svarbiu klausimu jums padės pažįstami žmonės, kolegos.

OŽIARAGIS. Šiandien gali tekti tvarkyti piniginius, komercinius reikalus arba atlikti kruopštumo reikalaujančius darbus. Neblogai jausite, kur kvepia pinigais ir prestižu.

VANDENIS. Gali išryškėti jūsų psichologinės problemos. Galbūt jas aštrins nerealizuoti siekiai, artimųjų spaudimas. Kita vertus, jums neblogai seksis finansinė, mokslinė veikla.

ŽUVYS. Šiandien galite pasijusti vieniši ar nesuprasti. Nusiraminimui neieškokite abejotinų draugų kompanijos bei svaigalų. Verčiau pasidomėkite menais, dvasiniais dalykais, jogos praktikomis.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video