2024/03/01

 

HOROSKOPAS SAUSIO 10 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Šiandien svarbu nenumoti ranka į pareigas, priesaikas. Juo labiau kad bus situacijų, gundančių nusižengti teisingumui. Regis, prireiks papildomų pastangų, kad pasiektumėte tikslą.

JAUTIS. Veikiausiai jums pavyks neblogai padirbėti, jeigu imsitės suplanuotų darbų. Teks bendrauti su įtakingais asmenimis. Galbūt tam tikra prasme būsite egzaminuojami, vertinami.

DVYNIAI. Būkite įžvalgūs viskam, kas susiję su finansais, komercija, politika. Neskubėkite pulti į euforiją dėl gražiai skambančių pažadų. Tiksliai išsiaiškinkite, kiek tai realu.

VĖŽYS. Šiandien nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, tačiau jausite, kad tai būtina. Pastangos tikrai bus vertingos. Nepasiduokite konkurentų, oponentų provokacijoms.

LIŪTAS. Nelengva diena, nors gal taip ir neatrodys. Gali pasireikšti didesnis aplinkinių reiklumas jūsų darbo kokybės, įvaizdžio, mokymosi rezultatų atžvilgiu. Pabaikite senus darbus, padarykite išvadas, susumuokite rezultatus.

MERGELĖ. Būsite azartiškai nusiteikę,bet vis tiek kažkas nesiklostys pagal įsivaizduojamą scenarijų. Derėtų labiau saugoti vaikus ir mylimą žmogų. Neįsivelkite į avantiūras, riziką.

SVARSTYKLĖS. Labai prieštaringa diena. Rytas kupinas įtampos, gal netgi agresijos ar kitų pavojų. Reikia saugotis ugnies, traumų. Kita vertus, kaip tik dabar gali šiek tiek papilnėti piniginė.

SKORPIONAS. Regis, teks tvarkyti reikalus, susijusius su mokslu, komercija, reklama, ryšiais. Norėsis viską suspėti. Daug kas pavyks. Atsargiai kelyje – greitis bus ne draugas. 

ŠAULYS. Regis, energingai sieksite daugiau užsidirbti. Galite domėtis technikos, įrankių, ginklo įsigijimu. Versle, darbe jausitės nepakeičiami. Veikiausiai pavyks laiku užbaigti būtinus darbus.

OŽIARAGIS. Regis, šį rytą nelabai džiuginsite aplinkinius, nes stokosite susivaldymo, mandagumo. Galite elgtis neatsargiai, impulsyviai ar agresyviai. Tereikia save kontroliuoti ir jums nepristigs pagarbos, meilės iš aplinkinių.

VANDENIS. Nors būsite kūrybingi, tačiau jėgų ir racionalumo turėsite ne tiek daug. Net rimtai gilinantis, kai ką suvokti bus ne taip paprasta – kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių.

ŽUVYS. Atidžiau tvarkykitės darbe, nes šiandieninės klaidos gali brangiai kainuoti. Nors atrodys, kad naujos perspektyvos ranka pasiekiamos, gali tekti apsiriboti lėtu startu. Pirma užbaikite, ką pradėjote.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video