2024/03/01

 

HOROSKOPAS SAUSIO 9 D.

Pixabay nuotrauka

AVINAS. Galimi neblogi pasiekimai, tačiau bus ir rūpesčių. Į keblią situaciją galite pakliūti bendraudami su suktais veikėjais, teikdami interviu ir pan. Pasistenkite atsakingai dirbti bei kalbėti.

JAUTIS. Regis, teks apsispręsti dėl investavimo, paskolos arba kalbos suksis apie palūkanas, rankpinigius, rinkliavas, kitus finansinius įsipareigojimus, deklaracijas.

DVYNIAI. Galite stengtis užmaskuoti savo abejotiną poelgį ypatingu dėmesiu, gražbyliavimu. Galvokite, ką žadate, nes išpildyti duotų pažadų nebus galimybės arba per daug kainuos.

VĖŽYS. Aktualus bus pareigos jausmas ir sveikata. Daug dirbsite, o dar daugiau reikalausite iš kitų. Galimas kvietimas į darbo interviu, konkursą, konferenciją ar kt. Nevenkite naujovių.

LIŪTAS. Šiandien galite jaustis populiarūs, sąmojingi ir originalūs. Veikiausiai taip ir bus, tačiau kai kurios pagyros skambės veidmainiškai. Netgi vaikai gali mėginti jumis manipuliuoti, jei jiems tai naudinga.

MERGELĖ. Uoliai tvarkysite ūkinius, buitinius reikalus. Jus gali kritikuoti artimas žmogus. Nemalonios užuominos nuolat skambės ausyse. Filosofinis požiūris bei humoras padės nusiteikti optimistiškai ir darbingai.

SVARSTYKLĖS. Informacijos, rašymo, skaičiavimų, ryšių, logistikos diena. Deja, pasitaikys nesusikalbėjimų, nesklandumų. Stenkitės pasiekti aiškumo kiekvienu painiu klausimu.

SKORPIONAS. Šiandien jus labiausiai domins materialinė gyvenimo pusė. Galimas netikėtas sandoris, kuris apsimokės. Labiau stebėkite savo vaikų elgesį ir savijautą.

ŠAULYS. Šiandien tikriausiai neišsisuksite nuo keblaus pokalbio. Jeigu pasirodysite pernelyg demagogiški, manipuliuojantys ar smulkmeniški, patys to nenorėdami galite nuvilti jums svarbų asmenį.

OŽIARAGIS. Šiandien nemažai jėgų išeikvosite neproduktyviam darbui. Geriau nei kitos seksis kūrybinė ir tiriamoji veikla. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą ar seną klaidą. Turbūt nedžiugins fizinė savijauta. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Tikriausiai teks bendrauti su senu pažįstamu, prisiminti pažadą ar įsipareigojimą. Pasverkite savo žodžius. Jeigu dėl savo galių ar ketinimų abejojate, nesuteikite tuščių vilčių.

ŽUVYS. Regis, esate kiek neužtikrinti dėl savo profesinės padėties, sveikatos, išvaizdos. Gali išaiškėti daug slaptų dalykų. Dėl to tik padaugės vidinės sumaišties. Stiprybės suteiks patikimi draugai.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video