2024/03/01

 

HOROSKOPAS SAUSIO 7 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Gali būti, kad mintys suksis apie globalius įvykius, keliones ar užsienyje gyvenančius artimuosius. Jeigu ruošiatės kokiai naujovei, nebus lengva įtikinti aplinkinius, kad tai rimta ir svarbu.

JAUTIS. Nors ir savaitgalis, įtampos neišvengsite. Regis, ramybę drums tvarkos, darnos stoka namuose. Jūsų akiratyje gali pasirodyti žmonės, kurie atgaivins nekokius prisiminimus.

DVYNIAI. Šiandien jums norėsis pradėti gyventi sveikiau, atsinaujinti, keisti gyvenimo būdą, asmeninį stilių. Galite sulaukti pasiūlymų, patarimų. Visgi lengva apsigauti, netinkamai pasirinkti.

VĖŽYS. Diena turėtų būti šauni. Laisvalaikį norėsis leisti smagiai, sportiškai, kartu įtraukiant į tai vaikus ar gyvenimo partnerį. Visgi per didelis azartas gali sukelti problemų. Svarbu tausoti savo ir kitų sveikatą.

LIŪTAS. Šiandien tikriausiai neįprasto dėmesio sulauks jūsų artimieji arba jūsų namai taps judresne vieta nei paprastai. Negalėsite juose užsidaryti ir pasislėpti nuo šurmulio. Daugiau galvosite apie vaikus ir jų perspektyvas.

MERGELĖ. Gana aktyviai seksite žiniasklaidos teikiamą informaciją, bendrausite. Tikriausiai jus aplankys giminaitis ar senas gerbėjas. Regis, jusite vidinę įtampą dėl vieno neišspręsto klausimo, kuris gali daug ką lemti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien namai teiks palaimą ir ramybę, jeigu pasistengsite išvengti barnių dėl pinigų, išlaidų. Jausitės lyg saugiame uoste, jeigu galėsite pasilepinti, ramiai atsipalaiduoti.

SKORPIONAS. Diena bus nebloga, jei praleisite ją ramiai, be intensyvaus skubėjimo, pareigų. Darykite tai, kas jums patiems malonu, o ne tai, ką primeta kiti. Darna su savimi šiandien svarbesnė už bet kokius kieno nors planus.

ŠAULYS. Šiandien nepakenktų atsiriboti nuo svetimos įtakos bei reikalų. Nederėtų ieškoti nuotykių, kur nors toli vykti, o juo labiau – aiškintis santykius, ginčytis.

OŽIARAGIS. Šiandien nusimato nemažai kontaktų, reikalų su šeimos nariais, draugais, kaimynais ar giminaičiais. Galite leistis į trumpą kelionę.  

VANDENIS. Nusimato daugiau nei paprastai savaitgalio dieną darbinių ar ūkinių reikalų, kontaktų su solidžiais veikėjais, politikavimo. Galbūt ruošite kokius projektus, planus rytdienos pristatymui.

ŽUVYS. Regis, nerimausite ir dėl savų, ir dėl globalinių problemų. Domins politinės aktualijos, ir šia prasme veikiausiai turite asmeninių interesų. Kelionėje, jeigu į ją leisitės, tikėtini keblumai.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video