2024/03/01

 

HOROSKOPAS GRUODŽIO 28 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Kelyje ir šiandien nesaugu, o įprastoje aplinkoje – gana miela. Labiau tiktų dirbti namuose nei kur nors skubėti, lėkti. Jei neleisite sau tinginiauti, gali pavykti susidoroti su nemažu kiekiu buitinių pareigų.

JAUTIS. Pasitikėjimo jausmą didins geranoriški artimos aplinkos žmonės, partneriai. Deja, galite būti kurstomi padaryti nevykusius finansinius sprendimus. Verčiau neskubėkite.

DVYNIAI. Ši diena bus produktyvi. Darbas, investicijos teiks naudos. Deja, neramins konkurentų elgesys, slapta jų rezgamos pinklės, skleidžiamos apkalbos. Apsišarvuokite vidine ramybe, kad niekas jūsų neišvestų iš pusiausvyros.

VĖŽYS. Su adekvačiais, geranoriškais žmonėmis šiandien puikiai rasite bendrą kalbą, tad galite nemažai nuveikti. Kita vertus, darbe ar tolimame kelyje pasitaikys nemalonių, keistų incidentų.

LIŪTAS. Susirūpinimo, nerimo gali kelti vaikai ar augintiniai. Artimi žmonės, kolegos bus linkę jums padėti, jei tik neturi slaptų nuoskaudų dėl neišpildymo prašymo, atstumtos meilės ar kt.

MERGELĖ. Artimo žmogaus poreikiai gali stipriai ūgtelėti dėl kažkokios nesėkmės, traumos ar kt. Veikiausiai kuo tik galės, jums padės giminaitis, neabejingas asmuo, vaikai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien gali papilnėti jūsų piniginė arba mėgstamų daiktų spinta, nes galbūt įsigysite trokštamą daiktą. Deja, pavojai tykos kelyje. Jeigu ne jūsų, tai artimo žmogaus, kolegos ar augintinio sveikata gali sušlubuoti.

SKORPIONAS. Šiandieną turėtumėte puikiai jaustis ir būdami toli nuo namų, ir užsiimdami įprasta veikla. Malonius jausmus žadins meilė, simpatija. Tačiau nuostolingų eibių gali prikrėsti vaikai.

ŠAULYS. Jeigu šiandien privalote rimtai dirbti, bus nelengva. Regis, jus daug kas blaškys, trukdys subjektyvūs nusistatymai ar kitos kliūtys. Tramdykite savo vidinius demonus. Įžūlumu, netaktu nieko gero nepasieksite. Laikykitės įstatymų.

OŽIARAGIS. Šią dieną itin didelė vertybė jums atrodys draugystė, solidarumas, ypač jei jums tenka nuolat gyventi ir dirbti konkurencinėje aplinkoje. Atsargiai kelyje. Nebūkite išsiblaškę, nes tai gali daug kainuoti.

VANDENIS. Uoliai darbuokitės nuo pat ryto, jeigu susiplanavote konkrečias veiklas. Nelaukite, kol kas nors jums padės ar įvertins pastangas, nes to galite ir nesulaukti. Patys save pagirkite ir judėkite pirmyn.

ŽUVYS. Šiandien būsite nusiteikę džiaugtis ramybe ir malonumais. Galite tikėtis intriguojamų pasiūlymų. Skirkite daug dėmesio vaikams. Atsargiai elkitės su ugnimi, aštriais daiktais, pirotechnika, nes lengva susižeisti. Venkite svaigalų.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video