2024/03/01

 

HOROSKOPAS GRUODŽIO 27 D.

Jurgos Banionienės nuotrauka

AVINAS. Vis dar labai nesaugios kelionės, ypač tolimos. Įprastoje aplinkoje bus žymiai ramiau, jeigu tik kas nors iš artimųjų nėra išvykęs ir atsidūręs į keblią situaciją.

JAUTIS. Šiandien neišsisuksite nuo aplinkinių dėmesio. Turėsite progą sublizgėti. Visgi galite neišvengti išbandymų pinigais, nauda. Saugokite savo reputaciją ir gerovę. Artimo žmogaus patirtas nuostolis gali psichologiškai nekaip paveikti ir jus.

DVYNIAI. Šiandien neaiškumų gali kilti reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, santaupomis, pinigais. Kažkas gali kėsintis į jūsų nuosavybę ar sveikatą. Saugokitės agresijos, traumų ir galimos žalos.

VĖŽYS. Šiandien pasižymėsite ypatingu emociniu jautrumu. Lengviau kibs infekcijos, tykos traumos. Dirbti nelabai seksis, ypač logistikos srityje ar susijusioje su technika, gamyba. Saugokitės gamybinių traumų, ūmių uždegimų.

LIŪTAS. Regis, esate prisiplanavę darbų, tačiau tikėtini nesusipratimai, trikdžiai. Galbūt sunegaluos artimas žmogus. Itin saugokite vaikus nuo įvairių rizikų, galimų traumų.

MERGELĖ. Nors stengsitės būti dvasingi, išmintingi ir draugiški, aplink jus veikiausiai bus žmonių, kurie nepaiso sveiko proto, yra neatsakingi arba kupini agresijos. Jeigu įmanoma, atsiribokite nuo jų.

SVARSTYKLĖS. Diena bus nerami. Kibsite į darbus, tačiau rezultatai nebūtinai džiugins. Jeigu teiksite interviu, galvokite, ką kalbate. Keistų interpretacijų vis tiek neišvengsite, bet šiek tiek apsisaugosite.

SKORPIONAS. Kelionėje arba iš jos grįžtant galite kažką pamesti. Arba paaiškės, kad išleidote daugiau pinigų, nei planavote išleisti. O galbūt tiesiog neįtiksite kažkam savo dovana ir tai bus nemalonu.

ŠAULYS. Geri darbai bus įvertinti su kaupu, tačiau už blogus poelgius teks atsakyti jums patiems arba už jus jūsų artimiesiems, kolegoms. Saugokite save ir kitus nuo streso, traumų, infekcijų.

OŽIARAGIS. Šiandieną meilė jums teiks sparnus, tačiau nekaip veiks menkiausia kritika, nesusipratimai, nerimo jausmas, giminaičių bėdos ar pan. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Nestokosite idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Noriai imsitės darbų. Regis, kiti to neįvertins. Turbūt susidursite su aplinkinių atsainumu, aplaidumu. Bus nelengva grąžinti nekokybišką prekę ar gauti kokybišką paslaugą.

ŽUVYS. Regis, jums norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Pasidavę avantiūristiškiems kurstymams, kartu su draugais galite pakliūti į bėdą. Saugokitės apsinuodijimo, traumų.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video