2024/03/01

 

HOROSKOPAS GRUODŽIO 19 D.

Pixabay nuotrauka

AVINAS. Šiandien neverta niekuo rimtu užsiimti, nebent tai būtų su menu, medicina susijusi veikla, socialiniai reikalai. Pastarieji užsiėmimai gali atnešti naudos. Kitokio pobūdžio pastangos neduos norimų rezultatų.

JAUTIS. Šiandien jums nestigs bendravimo. Bendraminčiai, draugai gali kviesti į kolektyvinius renginius. Papildomos energijos veikiausiai suteiks flirtas, meilės svajonės.

DVYNIAI. Tikriausiai turėsite daug darbo. Galimas pokalbis su potencialiu darbdaviu ar buvusiu kolega. Labiau galvokite, ką dedate į burną, bei venkite svaigalų, nes galite apsinuodyti. Saugokitės infekcijų, vagių, agresyvių asmenų.

VĖŽYS. Jūsų ideologija, vertybės nėra ir negali būti visiems suprantamos ir priimtinos. Visgi šiandien elkitės labai išmintingai, ypač darbe, kelionėje, viešumoje. Nepasiduokite moralinėms provokacijoms.

LIŪTAS. Šiandieną bus nelengva suderinti darbo ir asmeninius reikalus. Dar sudėtingiau bus numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jeigu priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Atsargiau elkitės su santaupomis, saugokite asmeninius duomenis.

MERGELĖ. Šiandien geriausiai seksis bendrauti su žmonėmis, su kuriais jūsų nesaisto rimti dalykiniai reikalai, konkurencija. Stenkitės daryti tai, kas nekenkia jums bei kitiems.

SVARSTYKLĖS. Atrodys, kad viskas sekasi gana lengvai. Jeigu ką tik patyrėte nuoskaudą dėl meilės ar pinigų, dabar į tai pažvelgsite filosofiškiau. Kita vertus, ši diena gali panardinti į nerealius planus, išlaidavimą arba sužadinti godumą. 

SKORPIONAS. Domins konkursai, varžybos, šou renginiai. Regis, skatinsite vaikus užsiimti kūrybine veikla ar pan. Kad ir ką darysite, nepamirškite, kad vaikai seka jūsų pavyzdžiu. Venkite nederamo elgesio su kitais žmonėmis.

ŠAULYS. Bus nelengva suvaldyti emocijas, nuotaikų kaitą. Derėtų labiau paisyti aplinkinių nuomonės. Galbūt teks atsakyti už artimų žmonių poelgius arba nuo kažko stengtis juos apsaugoti.

OŽIARAGIS. Tikėtina netolima kelionė, interviu, svarbus laiškas, pranešimas ar kt. Pasirūpinkite, kad informacija, kuria ketinate disponuoti, būtų patikrinta, atitinkanti faktus.

VANDENIS. Tikėtini reikalai, susiję su nuosavybe, pinigais, kreditais. Jums derėtų labiau pasverti savo finansines galimybes ir nebūti naiviems. Saugokitės sukčių. Jeigu norite padėti kitiems, darykite tai ne aklai.

ŽUVYS. Nuotaika bus nebloga, jei veiksite planingai. Kitu atveju galite patirti nerimą. Kažkas gali jus suklaidinti arba apriboti galimybes. Savo nuomonę reikškite apdairiau, kad netektų gailėtis. Neskleiskite apkalbų ir sąmokslo teorijų.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video