2024/03/01

 

KELININKAI: SUDĖTINGIAUSIOS EISMO SĄLYGOS – KUPIŠKIO RAJONE

Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad antradienio dieną eismo sąlygas šalyje sunkina snygis, rūkas ir lijundra. Sudėtingiausios eismo sąlygos dėl lijundros – Kupiškio rajone.

Šalčininkų ir Panevėžio rajonuose eismo sąlygas sunkina vietomis susiformavęs rūkas, matomumas vietomis sumažėjęs iki 50 m.

Dėl buvusio ir besitęsiančio snygio sudėtingos eismo sąlygos yra Ignalinos, Tauragės, Biržų, Švenčionių rajonuose.

Visoje Lietuvoje dauguma magistralinių ir krašto kelių dangų šlapios, tačiau reikia išlikti budriems, nes vietose gali būti ir slidžių ruožų.

Mažesnio intensyvumo rajoninių kelių dangos daugiausia padengtos prispausto sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 10 cm, susidariusios provėžos, vietomis slidu.

Slidžius ir provėžotus kelių ruožus barsto ir valo AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur nedideli krituliai. Vietomis rūkas, plikledis, galima silpna lijundra. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 šilumos.

ELTA

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Labai gerai, kad kelius barsto, mes džiaugiamės Mažylio gatvės remontu, ypač nė karto nevalytais šaligatviais. Iki poliklinikos turbūt per centrą visą žiemą vaikščiosim.

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video