2024/03/02

 

HOROSKOPAS GRUODŽIO 12 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Gali paaiškėti, kokia nauda ar nuostolis nusimato iš ilgalaikio įdirbio bei dėl vykstančių pokyčių. Tolima kelionė gali būti pavojinga. Apskritai kelyje būkite itin atsargūs.

JAUTIS. Spontaniška avantiūra gali būti pavojinga, nešanti praradimus. Jauskite saiką ir įvertinkite savo galimybes. Pasistenkite, kad jūsų užmojai būtų protingi ir priimtini aplinkiniams.

DVYNIAI. Neišvengsite neigiamos informacijos arba iš pusiausvyros išmušančių kontaktų. Pagalius į ratus gali aršiai kaišioti konkurentai, oponentai ar jums nepalankūs žmonės bei aplinkybės. Didelė susipriešinimo, avarijų grėsmė.

VĖŽYS. Regis, labai skubėsite daug nuveikti, nes spaudžia terminai ir padidėjęs darbo krūvis. Tinkamai elkitės su technika, laikykite jos eksploatavimo instrukcijų. Saugokitės gamybinių traumų ir ūmių priepuolių.

LIŪTAS. Jumyse grumsis prieštaringi jausmai. Galbūt žaidžiate rizikingą žaidimą ir tai ima kelti problemų. Nelįskite į avantiūras bei nesuteikite priežasčių jus kritikuoti dėl elgesio su vaikais, gerbėjais.

MERGELĖ. Tai gana pavojinga diena traumine ir ligų paūmėjimo prasme, todėl nedarykite nieko, kas galėtų pakenkti jums ar aplinkiniams. Gali susidaryti aštri situacija ir namuose dėl artimo žmogaus netinkamo elgesio, techninės avarijos ar kt.

SVARSTYKLĖS. Tai, ką susiplanavote šiai dienai, veikiausiai bus įgyvendinta tik labai skubant, verčiantis per galvą. Apie pažįstamą asmenį išgirsta naujiena gali jus sukrėsti. Saugokitės avarijų.

SKORPIONAS. Regis, daug pastangų dėsite, kad papilnėtų piniginė, geriau suktųsi verslas arba kad įsigytumėte norimą techninę prekę, pašalintumėte technines kliūtis ar pan. Gali būti, jog teks rinktis, kas jums svarbiau, nes visko neaprėpsite.

ŠAULYS. Gali būti, kad teisinius ar kitus reikalus šiandien aptarsite su žmonėmis, turinčiais galią paveikti įvykius, keisti situaciją. Susilaikykite nuo veiksmų, dėl kurių galėtumėte įgyti priešų ar būti apkaltinti, gal net iškeliant bylą.

OŽIARAGIS. Nervins finansinės problemos, teisiniai nesklandumai. Būkite apdairūs, jeigu nepageidaujate neigiamų pasikeitimų. Saugokite savo ir artimųjų sveikatą. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Veiklūs, iniciatyvūs pažįstami neduos jums ramybės ir ragins įsitraukti į pilietines akcijas, visuomeninius renginius, sporto varžybas ar pan. Duotus pažadus vykdykite, o dėl naujų įsipareigojimų gerai pagalvokite.  

ŽUVYS. Šiandien labai jautriai reaguosite į kitų vertinimus, nuomonę apie jus, pastabas apie profesinę ar politinę kompetenciją. Darbe ir kitur kuo tiksliau laikykitės tvarkos, technikos saugumo taisyklių.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video