2024/07/22

 

HOROSKOPAS LAPKRIČIO 10 D.

Unsplash nuotrauka

Lapkričio 10-oji – Pasaulinė mokslo diena taikai ir vystymuisi; Tarptautinė buhalterių ir auditorių diena; Verslo diena.

AVINAS. Gali išryškėti anksčiau tik įtariamas priešiškumas arba nenoras leisti jums įgyvendinti tikslus. Tikėtinas akivaizdus spaudimas, prievarta. Pavojai tykos kelionėse, logistikos srityje. Gresia nuostolis.

JAUTIS. Diena bus kupina rūpesčių. Kažkas gali sugadinti jūsų pasirengtą planą, iškelti ultimatumų, grasinti. Jeigu ne darbas, tai sveikata taps svarbiausia aktualija ir problema. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, saugokitės ugnies, elektros iškrovos.

DVYNIAI. Šiandien nestigs darbo ir bendravimo. Galite būti viliojami į avantiūras, riziką. Pagalius į ratus atvirai kaišios konkurentai. Labiau saugokite save ir savo atžalas nuo įvairių galimų pavojų.

VĖŽYS. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs, antraip galite nemažai prarasti. Nepatartini oficialūs vizitai, pokalbiai su vadovais. Verčiau tęskite įprastus nesudėtingus darbus, susitvarkykite namus.

LIŪTAS. Jeigu ruošiatės į kelionę, komandiruotę, atsiras neplanuotų rūpesčių. Išbandymų gali patirti ir svarbus jums planas, ir moraliniai principai. Regis, saugiai nesijausite niekur, netgi namuose. Atsargiai elkitės su ugnimi bei kelyje.

MERGELĖ. Ką bedarytumėte, galvokite apie galimas pasekmes. Šiandien pasiteisins, nenuvils tik tai, kas yra tvirta, patikima ir labai aišku. Būtinas ypatingas atsargumas kelyje.

SVARSTYKLĖS. Gana rimtą spaudimą pajusite, jeigu turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Nusimato nelabai malonūs debatai, nesutarimai dėl pinigų, skirtingo požiūrio. Nepalanku skolintis ir skolinti.

SKORPIONAS. Šiandien sunku tikėtis normalaus bendravimo bei sėkmingo problemų sprendimo. Atsiras keisčiausių kliūčių, intrigų. Venkite kontaktų su impulsyviais, agresyviais piliečiais bei patys neprovokuokite neigiamų reakcijų. Atsargiai su ugnimi.

ŠAULYS. Nepasitenkinimas esama padėtimi skatins imtis energingų priemonių bei judinti kitus. Kita vertus, gali nepakakti palaikymo ir kompetencijos. Galbūt paaiškės, kad kiti turi kitokių interesų ir nepakenčia kritikos. Galimi ūmūs sveikatos sutrikimai.

OŽIARAGIS. Darbas ir buitis atims nemažai jėgų. Tarp visų reikalų bei darbų nepamirškite pasidomėti, kaip sekasi šeimos nariams, ypač vaikams. Pastarieji lengvai gali patekti į bėdą.

VANDENIS. Nekoks metas griebtis naujų projektų, leistis į kelionę – tykos pavojai, nesėkmės. Neverta pernelyg pasikliauti nei draugais, nei šeimos nariais. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos, žalos sau ir kitiems.

ŽUVYS. Gana sunki diena. Išbandymų pasitaikys ir darbe, ir kelionėje, ir namuose. Pasistenkite, kad žmogus, kuris jus remia, neliktų apviltas, finansiškai ar kitaip išnaudotas. Atsargiai kelyje.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video