2023/12/09

 

HOROSKOPAS LAPKRIČIO 9 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Pasistenkite kruopščiai tvarkyti dokumentus, ypač turinčius teisinės atsakomybės galią. Pravartu diplomatiškai elgtis, tačiau aklai niekuo nepasitikėkite. Lengva užkibti ant dezinformacijos jauko. 

JAUTIS. Šiandien pabaikite svarbesnius darbus. Nuo jūsų pastangų priklauso, ar šią dieną įvertinsite kaip produktyvią ir reikšmingą. Labiau stebėkite savo savijautą, organizmo reakcijas.

DVYNIAI. Ši diena stimuliuos meilės jausmus, pagyvins partnerystės santykius. Galbūt gausite malonių pasiūlymų iš žmonių, jums keliančių gerus jausmus. Pasistenkite nenuvilti tų, kurie jumis pasitiki.

VĖŽYS. Regis, jūs puikiai jausitės, jeigu turėsite galimybę prioritetą teikti asmeniniam gyvenimui, namams, šeimai. Kuo daugiau iš jūsų reikalaus svetimi žmonės, viešieji reikalai, tuo nuotaika ir savijauta bus prastesnė.

LIŪTAS. Darbo srityje galimas netikėtas rūpestis. Regis, teks intensyviai tvarkyti dokumentus, sutartis. Galbūt teks skubiai ieškoti reikalingos informacijos, paramos.

MERGELĖ. Šiandien pasitikėsite savo jėgomis ir tęsite pradėtą darbą. Bus kruopštu, nepriekaištinga, tačiau užtruksite kiek per ilgai, jeigu daug dėmesio skirsite smulkmenoms, detalėms.

SVARSTYKLĖS. Diena nerami, kupina ne vien malonių potyrių. Gyvenkite su meile, šiluma, būkite atlaidūs, ir tuomet jūsų sieloje bei aplinkui atsiras daugiau šviesos. Išnaudokite kūrybinį įkvėpimą, jei jį netikėtai pajusite. 

SKORPIONAS. Rimtas įsigilinimas į rūpimą informaciją gali padėti atskleisti svarbias detales, paslaptis, neafišuojamus motyvus. Slapta informacija gali padėti išvengti nesklandumų.

ŠAULYS. Tikriausiai šiandien džiaugsitės bendraminčių palaikymu arba nauja simpatiška pažintimi. Kita vertus, gali liūdinti situacija šeimoje, pagyvenusių artimųjų bėdos. 

OŽIARAGIS. Tikriausiai sužinosite apie tam tikrus teisinius niuansus ir tai leis ryžtingiau imtis įstrigusių darbų. Kaip bebūtų, pasistenkite būti susikaupę ir kantrūs, nesivadovaukite vien emocijomis.

VANDENIS. Turėtumėte sėkmingai tartis su užsieniečiais, pasireikšti moksle, diskusijose. Pravartu sutelkti dėmesį į pagrindinį tikslą ir nesiblaškant jo siekti, nepaisant to, kad kažkam nepatinkate ar neįtinkate.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę tvarkyti reikalus, susijusius su bendrais ar svetimais pinigais, dokumentais. Pasistenkite, kad dėl jūsų patirties stokos nenukentėtų svarbūs darbai. Pravartu pasikonsultuoti, pasitelkti specialistus.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video