2024/07/15

 

HOROSKOPAS LAPKRIČIO 5 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Ši diena bus turininga, jeigu tik panorėsite. Bus nesunku sužavėti dominantį žmogų, apginti savo nuomonę. Tačiau nieko gero, jei ryšitės tai daryti ne laiku ir ne vietoje, kitiems nepageidaujant. Objektyviau įvertinkite situaciją.

JAUTIS. Jums gali būti aktualu gerai susitvarkyti namus, paremontuoti buitinę techniką, pasirūpinti naminiais gyvūnais ir šeimos narių higiena bei sveikata. Tik iš kitų nereikalaukite neįmanomų dalykų. Saugokitės ugnies, avarijų.

DVYNIAI. Šiandien nebūtinai apsidžiaugsite sužinoję, kad ketina užgriūti svečiai arba patys esate kviečiami kur nors vykti. Galbūt prisiplanavote protinio darbo ar nesinori tvarkyti namų, o būsite tarsi įpareigoti keisti planus. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Keistas vidinis nepasitenkinimas gali užklupti netgi laimingiausius iš jūsų. Net jei nestinga gerovės, meilės, neigiami dalykai taps pastebimesni ir labiau užvaldantys. Keiskite mintis, nesileiskite vedami iš pusiausvyros.

LIŪTAS. Ši diena bus gana nerimastinga. Jus gali džiuginti įsigyti ar padovanoti daiktai, bet erzinti ramybės stoka namuose, kilusi techninė problema ar pan. Atsargiai su ugnimi, aštriais daiktais.

MERGELĖ. Regis, sužinosite apie su jumis susijusias apkalbas, intrigas ir mėginsite kitus demaskuoti, atsilyginti. Vargu ar nuo to palengvės. Derėtų rinktis vienumą, ramybę, užsiimti menine kūryba. Pasisaugokite infekcijų, apsinuodijimo, venkite alkoholio.

SVARSTYKLĖS. Pasižymėsite padidėjusiu jautrumu kitų žmonių įtakai, visuomeniniam šurmuliui. Nesileiskite išvedami iš pusiausvyros. Vairuokite atsargiai, nes gresia avarijos.

SKORPIONAS. Gali varginti geopolitinė situacija arba šeimos nario nepastovumas, nervingumas. Visgi jus šildys vidinė ugnelė, kylanti iš aistros ar kūrybinio įkvėpimo. Saugokitės ir patys nesukelkite gaisro, traumų, agresijos.

ŠAULYS. Šiandien galite sutikti asmenį, kuris daro jums stiprų poveikį. Tokį poveikį gali daryti ir idėja, tikėjimas, pasaulėžiūra. Venkite skubos ir nutrūktgalviškumo kelyje.

OŽIARAGIS. Šiandien neišvengsite ir nemalonių, ir malonių kontaktų. Net jei bus smagu, netrukus galite graužtis dėl plonėjančios piniginės arba dėl suvokimo, kad kažkas jumis naudojasi.

VANDENIS. Regis, šiandien stokosite vidinės ramybės ir takto. Jeigu netinkamai elgsitės, visų nuotaika susidrums ir kažkas gali sukelti agresiją, sumaištį. Mėgindami kitus pažeminti, nepridėsite sau garbės.

ŽUVYS. Regis, labiausiai jums rūpės ūkio darbai, buitis. Net jei jaučiatės mylimi, vertinami, šiandien jūsų nuotaiką labai veiks neigiami dalykai – sveikatos sutrikimai arba geopolitiniai įvykiai.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video