2023/12/04

 

HOROSKOPAS RUGSĖJO 21 D.

Romos Balsienės (ELTA) nuotrauka

Rugsėjo 21-oji – Tarptautinė taikos diena; Bobų vasara; Šv. Matas, Alutinis; Tarptautinė Alzheimerio ligos diena.

AVINAS. Šiandien mintys suksis apie esmines permainas asmeniniuose santykiuose, karjeroje. Jeigu gausite pasiūlymą įsidarbinti, leistis į komandiruotę, stažuotę, megzti bendradarbiavimą, tai ilgai nedvejokite.

JAUTIS. Nerimo gali kelti skolų ir kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Palanku konsultuotis su specialistais. Galbūt tai padės kai ką pataisyti, įvertinti išlaidas ar sąmatą.

DVYNIAI. Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus. Gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu, buvusiu ar potencialiu partneriu. Jausite konkurencinę kovą, bet gali būti, kad ji stimuliuos, o ne slopins.

VĖŽYS. Šiandien šį tą produktyvaus nuveikti darbe padės ir išaugusi energija, ir solidarumas. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.

LIŪTAS. Kūrybinga ir intelektualiai aktyvi diena. Gali kilti ūpas pasielgti azartiškai. Jeigu esate įsimylėję, turbūt sulauksite norimo atsako į savo aistras.

MERGELĖ. Šiandien ramybės neduos kai kurie opūs verslo ar nuosavybės klausimai. Ypatingo dėmesio gali prireikti šeimos nariui. Galbūt tai reikš, kad turėsite padėti, paremti.

SVARSTYKLĖS. Neblogas metas sudaryti sutartis, derėtis, reklamuoti. Būsite nusiteikę bendrauti, tačiau reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu.

SKORPIONAS. Regis, šiandien neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite susitarti dėl jums svarbių prekių, informacijos ar tarpininkavimo.

ŠAULYS. Nuo pat ryto būsite susirūpinę įvairiomis smulkmenomis. Savo abejotinais patarimais ir nuomonėmis aplinkiniai jums nelabai padės. Visgi pasiekti rezultatai galiausiai turėtų nudžiuginti ir tapti paskata dar aktyviau veikti.

OŽIARAGIS. Tikriausiai domėsitės medicina, psichologija ar parapsichologija, menais, užkulisinėmis intrigomis, svetimomis paslaptimis. Paviršutiniškas bendravimas vargins.

VANDENIS. Šiandien jausite bendraminčių palaikymą, mėgausitės draugystės ryšiais, patinkančia veikla. Pamažu augs nusiteikimas kolektyviniams projektams, renginiams, susibūrimams. Regis, daugės drąsos dalyvauti, organizuoti.

ŽUVYS. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus bei nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę ar labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video