2024/07/17

 

ELEGANCIJOS IR BALTOS SPALVOS KUPINAS VAKARAS

Pirmą kartą Kupiškio rajone įvyko tradicija pasaulyje tapęs renginys „Vakarienė baltai“. Vakaras buvo skirtas baltai spalvai ir hortenzijų žydėjimo elegancijai. Autorės nuotraukos

Paketuriuose, Kalno gatvėje, Jolitos Janušonienės puoselėjamame gėlių lauke, ketvirtadienio vakarą įvyko trečias renginys. Šį kartą kupiškėnai pakviesti į „Vakarienę baltai“ tarp žydinčių hortenzijų.

Jurga BANIONIENĖ

Ši prancūziška tradicija, kai vakaro dalyviai, pasipuošę baltai, vakarieniauja, jau prigijusi Lietuvoje. Baltoji vakarienė vyksta Vilniaus centre. Kur konkrečiai išskleis ir baltomis staltiesėmis uždengs stalus, dalyviai sužino tik likus kelioms minutėms iki vakarienės pradžios.

Baltosios vakarienės idėja atsirito ir iki Kupiškio. Ją įgyvendinti ryžosi J. Janušonienė. Visų jos renginių koncepcija susijusi su gėlėmis.

Plačiau skaitykite rugpjūčio 12 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nebuvau , bet labai gražu . Šaunuolė Janušonienė . O pavyduoliams linkiu jeigu gali padaryt geriau už ją .

  • Gal ir gražu. Nors… Nejauku būtų man lankytis ten, kur renginį organizuoja ką tik teistas už sukčiavimą ir dokumentų klastojimą žmogus. Vis dairantis galvočiau, ar ne iš tų pinigų tas žydėjimas?.. Gal atsiras kokia vakarienė prie fontanų?

Rekomenduojami video