2024/05/18

 

MIRĖ BUVĘS ITALIJOS PREMJERAS S. BERLUSCONIS

ELTOS nuotrauka

Mirė buvęs Italijos premjeras Silvijus Berlusconis. 86-erių politikas ir verslininkas mirė pirmadienį, agentūrai DPA patvirtino atstovas. Prieš tai apie S. Berlusconio mirtį vienoje Milano klinikų pranešė italų žiniasklaida.

Penktadienį buvo pranešta, kad S. Berlusconis planuotiems tyrimams paguldytas į ligoninę. „86-erių politikas nuo penktadienio popietės yra San Raffaele klinikoje Milane, kur jam bus atlikti sveikatos tyrimai, susiję su chroniška leukemija“, – buvo teigiama medikų išplatintame pranešime. Tai atitinka „įprastą medicininę praktiką“, pagrindo nerimauti esą nėra.

S. Berlusconis balandžio pradžioje buvo atvežtas į kliniką dėl plaučių uždegimo ir taip pat buvo gydomas dėl chroniškos leukemijos. Buvęs premjeras tada maždaug dvi savaites praleido reanimacijoje. Jis iš ligoninės buvo išrašytas po 45 dienų.

Dešinysis populistas 1994–2011 metais iš viso keturis kartus buvo Italijos premjeras. Šiuo metu jo partija dalyvauja vyriausybės darbe.

„Valstybinės Silvio Berlusconi laidotuvės įvyks trečiadienį, birželio 14 d. Milano katedroje“, – savo tinklalapyje pranešė šio šiaurės Italijos miesto vyskupija.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video