2023/10/04

 

HOROSKOPAS BIRŽELIO 8 D.

Pixabay nuotrauka

Birželio 8-oji – Pasaulinė vandenynų diena.

AVINAS. Ši diena bus malonesnė, jeigu turite gerą ryšį su bendradarbiais, grupe, draugais. Regis, jums labai reikės palaikymo, supratimo. Visgi gali pasitaikyti tokių asmenų, už kurių tariamo draugiškumo slypės tikslas jumis pasinaudoti.

JAUTIS. Gana nervingai nusiteikę pradėsite darbo dieną. Kažkas klostysis ne pagal jūsų planą ar įprotį, vers elgtis neįprastai, rizikuoti. Galimas netikėtas sveikatos sutrikimas, trauma.

DVYNIAI. Jums derėtų vykdyti jau prisiimtus įsipareigojimus, tačiau nevenkite ir galimų ateities planų, gresiančių permainų aptarimo. Išlaidų gali pareikalauti su mokslu, kelione, sveikata susiję reikalai.

VĖŽYS. Iš ryto jus gali suerzinti techninė problema ar ne vietoje padėtas daiktas. Įdienojus tvarkykite finansinius reikalus – draudimą, paveldėjimą, mokesčius ir kt. Vakare nepraraskite budrumo ir saiko, jei būsite raginami išlaidaut, investuoti.

LIŪTAS. Tikriausiai šiandien patirsite stiprių impulsų. Galite leistis į avantiūrą, nelaikyti liežuvio už dantų ir išlieti susikaupusias pretenzijas ar pan. Jeigu mėginsite rimtai įgelti neprognozuojamam žmogui, laukia nepavydėtinas atoveiksmis.

MERGELĖ. Tikėtinas nesusikalbėjimas su kažkuo iš kolegų, aplinkinių, erzinamos staigmenos ar netikėti pokyčiai. Peržvelkite mitybos įpročius, gyvenimo būdą, o gal net ir pasitikrinkite sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Kils noras rizikuoti, eksperimentuoti, vilios romantika, pramogos. Reikėtų vengti aferų. Netikėtų rūpesčių gali sukelti vaikai arba pažįstami asmenys.

SKORPIONAS. Būsite linkę rizikuoti. Verčiau neapsirikite pasirinkdami rizikos objektą bei varžovus. Kažkas gali jus pergudrauti, o tai reikštų nuostolį. Atsargiai su ugnimi, elektra.

ŠAULYS. Profesinėje veikloje, versle gali būti siūlomos arba priverstinai diegiamos naujovės, ir tai turbūt išmuš jus iš vėžių. Galimi nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos.

OŽIARAGIS. Tikėtina užduotis, kuri bus gana sudėtinga ir kebli bei suveiks kaip iššūkis, jūsų jėgų išbandymas. Svarbu išlikti tvirtiems, jeigu atsitiktų kas nors nenumatyta.

VANDENIS. Galite gauti avantiūristišką pasiūlymą, kuriam sunku atsispirti. Neskubėkite stačia galva pulti į naujoves. Kontroliuokite savo kalbą ir neprovokuokite aštrių reakcijų. Itin saugokitės traumų, avarijų.

ŽUVYS. Regis, nerimo kels jūsų arba artimo žmogaus sveikata. Galbūt įtemptai lauksite kažkokio atsakymo, rezultatų, prisigalvodami įvairių grėsmių. Atsargiai kelyje.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video