2024/05/25

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 24 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Rimtų rūpesčių gali sukelti vaikai, globotiniai bei jų poreikiai. Pastarieji per daug kainuos. Regis, suksite galvą, kaip pabėgti nuo problemų. Vilios kelionės, nuotykiai.

JAUTIS. Šiandien laukia daug lakstymo, pokalbių. Galbūt mėginsite susitarti dėl svarbaus reikalo, tačiau pokalbis gali pakrypti nenumatyta linkme. Nuostolių gali pridaryti jūsų artimieji. Saugokitės ugnies, avarijų.

DVYNIAI. Gali būti, kad teks rūpintis pajamų šaltiniais ar persikėlimu, mokesčiais, pirkiniais ir pan. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, nes galite įsigyti brokuotą daiktą. Ir patys kruopščiau dirbkite, kad nepadarytumėte žalos. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Šiandien jums stigs emocinės pusiausvyros, savitvardos. Mylimam žmogui, vaikams gali atrodyti, kad elgiatės savanaudiškai jų atžvilgiu, pernelyg išlaidaujate savo poreikiams.

LIŪTAS. Jeigu tik galite, šiandien pasitelkite į pagalbą kolegas, aplinkinius ir pataupykite jėgas, ypač jei negalite pasigirti sveikata, energija. Mažiau reaguokite į paskalas, užgaulias replikas.

MERGELĖ. Rytas bus sėkmingesnis už vakarą, todėl nieko svarbaus neatidėliokite. Vakare sumažinkite tempą, niekur neskubėkite. Saugokitės traumų, materialinės žalos ir streso.

SVARSTYKLĖS. Šiandien bus ne taip lengva išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Sulauksite kritikos. Gali būti, kad teks atsisakyti kažkokių planų, nutraukti susitikimą ar pan.

SKORPIONAS. Šiandien gali išryškėti ir geros, ir blogos jūsų savybės. Jausite didelę įtampą, jei teks organizuoti seminarus, mokymus arba ginti savo poziciją bei interesus. Saugokitės agresijos, traumų, ugnies.

ŠAULYS. Nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti būtinybę grąžinti skolas, ieškoti naujų pajamų šaltinių, sumokėti baudas. Svarbu nepažeisti įstatymų. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus permainingi ir įtempti, kupini pavydo. Regis, būsite nusiteikę kištis į svetimus reikalus, reikšti pretenzijas. Galimas nuostolis.

VANDENIS. Nelengva diena. Regis, šiuo metu atliekamas darbas pareikalaus didelio meistriškumo. Nuotaiką gadins reiklūs asmenys. Gali išryškėti jūsų kompetencijos trūkumas. Atsargiai kelyje bei su technika, ugnimi.

ŽUVYS. Kūrybinė veikla neturėtų kelti problemų. Regis, šioje srityje kažkuo sublizgėsite. Derėtų labiau pasidomėti vaikų ir paauglių reikalais bei nuotaikomis, pasirūpinti augintiniais. Nesirūpinimas, ignoravimas gali sukelti bėdų.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video