2024/05/18

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 22 D.

Aplinkos ministerijos nuotrauka

Gegužės 22-oji – Tarptautinė biologinės įvairovės diena.

AVINAS. Stengsitės tobulai atlikti ir profesines, ir namų pareigas. Gali būti nelengva, ypač jei nenorėsite priimti kitų pagalbos. Jeigu norite prasmingo laisvalaikio ir daugiau sveikatos – sportuokite, judėkite, bendraukite su sielai artimais žmonėmis.

JAUTIS. Palanki diena įvairioms veikloms. Seksis sudaryti sutartis, mokytis, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus. Išryškės komerciniai sugebėjimai, jeigu jų turite. Tik venkite dalinti išpūstus pažadus.

DVYNIAI. Puiki diena įvairiai veiklai. Pravartu dalyvauti informaciniuose renginiuose, lankyti kursus, mokytis ir pan. Pajusite tikrą vidinį komfortą, jeigu vakare galėsite pasakyti, jog šiandien padarėte viską, ką galėjote.

VĖŽYS. Šiandien sugebėsite pelnyti kitų pasitikėjimą. Galbūt tai padės sudaryti naudingą sandorį, gauti norimą paramą ar kt. Bet kuriuo atveju verta pasistengti, kad reikalai pasisuktų reikiama linkme.

LIŪTAS. Palanki diena užsiimti menais, labdara, medicina, farmacija, socialine rūpyba, ezoterinėmis praktikomis, joga. Neskubėdami, nesiblaškydami nuveiksite daugiau, nei galėjote pamanyti.

MERGELĖ. Gera diena tvarkyti visuomeninius, organizacinius reikalus. Šiandien neteks pasijusti vienišiems mūšio lauke. Nesunkiai rasite bendraminčių. Visus svarbesnius reikalus lengviau išspręsite pasitardami su partneriais, patikimais draugais.

SVARSTYKLĖS. Jausite įtampą, tačiau kartu ir energijos antplūdį. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, demonstruoti, ką sugebate, tarpininkauti. Regis, sulauksite palaikymo.

SKORPIONAS. Jūsų mintys ir nuotaikos bus gana optimistinės. Galbūt mąstysite apie kvalifikacijos kėlimą, studijas, komandiruotes. Dėmesį gali aktyviai rodyti nauji gerbėjai. Naujas pažįstamas gali kristi jums į akį. Regis, simpatija bus abipusė.

ŠAULYS. Galite daug nuveikti, jeigu padės, pritars antroji pusė ar verslo partneriai. Pravartu imtis finansinių, verslo, turtinių reikalų. Galbūt atgausite skolą su palūkanomis arba pavyks naudingai pa(si)skolinti. Visgi reikalingos garantijos, ne tušti pažadai.

OŽIARAGIS. Galite tikėtis sėkmės, jei mėginsite sudaryti sutartį, pasirašyti kontraktą, gauti pageidaujamos informacijos, užmegzti dalykinį ar partnerystės ryšį. Tačiau jums teks įrodinėti gerus ketinimus, teikti garantijas.

VANDENIS. Regis, tempsite nemažą darbų krūvį. Net ir labai užsiėmę, turbūt rasite jėgų aktyviam laisvalaikiui, draugams ar savo augintiniams. Tačiau aplinkiniai gali nusivilti, jei iš jūsų sulauks tik pažadų dėl bendros veiklos ar laisvalaikio.

ŽUVYS. Mintys suksis apie vaikus, romantiką, meilę, pramogas. Nepaisant to, puikiai dorositės su verslo ar kitais profesiniais rūpesčiais, ypač su kūrybiniais darbais.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video