2024/05/25

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 21 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Regis, įtampą kels mintys apie darbą, sveikatą. Gali apimti keistas nesaugumo jausmas, suaktyvėti žalingos priklausomybės. Kita vertus, bus ir džiuginančių dalykų, tereikia juos pastebėti. Atsargiau kelyje. Saugokite vaikus.

JAUTIS. Šiandien nusimato daug kalbų apie pinigus, turtą, nuosavybę, reikalingas prekes ar paslaugas. Galbūt po ilgų ginčų jums pagaliau pavyks susitarti dėl svarbaus reikalo ar didelės vertės prekės, investicijos.

DVYNIAI. Nekokią žinią galite gauti iš giminaičio, draugo. Gali būti, kad teks rūpintis į problemas įsivėlusiu artimu žmogumi. Tačiau gali džiuginti sėkmingai išsisprendusi aktualija, susijusi su kelione ar įvykiu kelyje.

VĖŽYS. Jums labiausiai norėsis komforto, ramybės. Gana neatsparus žalingiems veiksniams šiandien bus jūsų organizmas, todėl turėtumėte itin tausoti sveikatą, vengti rizikų. Saugokite savo piniginę, nuosavybę, būkite atidūs kelyje.

LIŪTAS. Tikriausiai pernelyg stipriai dėl visko nerimausite. Galbūt jausitės nesaugūs materialine, pinigine, fizine ar populiarumo prasme. Visgi pamažu situacija gerės ir pamatysite, kad kiti nėra tokie priešiški, kokie jums pasirodė iš pradžių.

MERGELĖ. Gali būti, kad šiandien pajusite kažkokius išbandymus, vargins konfliktai, įtampa. Bus dvi galimybės – laviruoti, trauktis iš kelio arba užimti konservatyvią poziciją. Kažkas gali kainuoti daugiau, nei planavote. Bus daug geriau, jei smarkiai nesireikšite, nekritikuosite kitų ir mokėsite diplomatiškai patylėti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien neturėsite galimybės likti nepastebėti. Aplinkybės gali klostytis taip, kad atsiskleis svarbios jūsų savybės, kompetencijos. Kai kas gali būti netikėta ir aplinkiniams, ir jums patiems, ypač jei esate toli nuo namų, kelionėje ar pan.

SKORPIONAS. Jeigu ką tik išgyvenote kokį nors įvykį, veikiausiai pamažu pradėsite atsigauti. Regis, labai padės artimųjų parama, psichologinis palaikymas. Tikėtina vienokia ar kitokia praradimo kompensacija.

ŠAULYS. Nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti spaudimą sumokėti mokesčius, grąžinti skolas, susimokėti baudas. Santykiai su konkurentais ir partneriais bus permainingi ir įtempti. Atsargiau elkitės su technika.

OŽIARAGIS. Savaitgališkai jaustis trukdys susirūpinimas dėl darbų, skolų, savo ar artimo žmogaus sveikatos, profesinės padėties. Galite rasti neblogus sprendimus kai kurioms problemoms. 

VANDENIS. Tikėtina, kad jūsų akiratyje pasirodys senas pažįstamas ar buvęs partneris. Regis, giliai tūnantis nepasitikėjimas tuo asmeniu slopins norą leistis į artimesnius santykius, nors ir jausite tokią pagundą. Lavinkite ir saugokite savo vaikus.

ŽUVYS. Jeigu nesutrukdys sveikatos problemos, tai šiandien su malonumu imsitės namų ruošos. Dar geriau negatyvias mintis vaikys buvimas gamtoje, daržo ir sodo darbeliai.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video