2023/05/30

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 18 D.

Agnės Penkauskaitės nuotrauka

Gegužės 18-oji – Tarptautinė muziejų diena; Tarptautinė žavėjimosi augalais diena; Vyšyvankos diena.

AVINAS. Šiandien ieškosite galimybių pasireikšti, praturtėti, imsitės reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu. Galbūt tarsitės dėl paskolos, rimto įsipareigojimo. Arba tiesiog domėsitės kainomis, nuolaidomis.

JAUTIS. Jūsų nuotaikas labai veiks aplinkiniai. Galbūt susitiksite ir pabendrausite su asmeniu, kuris galėtų padėti versle, karjeros reikaluose. Pasistenkite neįsivelti į neįprastas situacijas, neišsišokti. 

DVYNIAI. Šiandien stengsitės atsiriboti nuo bet kokios svetimos įtakos. Tai nebus taip paprasta, nes jūsų pasąmonė trokš aiškių nuorodų, o aplink bus nemažai sumaišties ir aplinkiniai neduos ramybės savo komentarais bei patarimais.

VĖŽYS. Ši diena turėtų būti gana įdomi. Jus prisimins seni draugai, galite sulaukti pagalbos arba pažadų, patarimų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus rimtai įpareigos.

LIŪTAS. Tai gali būti labai įpareigojanti diena. Galbūt teks sakyti oficialias kalbas, bendrauti su įtakingais veikėjais arba imtis atsakingų darbų. Tą daryti vers aplinkybės.

MERGELĖ. Galite sulaukti žinių, susijusių su aktualiomis perspektyvomis, mokslu, kelione, pripažinimu ar kt. Pagerbimo, palaikymo ir supratimo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite linkę suvokti, pripažinti bei taisyti savo klaidas. Tikriausiai gausite finansinį, materialinį pasiūlymą arba sugebėsite naudingai išsisukti kilus problemai. 

SKORPIONAS. Norėsis aktyviau veikti dominančioje srityje. Visgi teks paisyti kitų žmonių interesų bei norų. Nieko gero, jei mėginsite kitus užgožti, neleisite pasireikšti.

ŠAULYS. Nebloga diena organizmo valymui. Taip pat gerai pasielgsite, jeigu griebsitės namų ūkio darbų, darysite apsitvarkysite. Daugiau dėmesio skirkite naminių augintinių poreikiams.

OŽIARAGIS. Sudėtingiems darbams diena nepalanki, bet kūrybinei veiklai gana tinkama. Galbūt pagaliau užbaigsite svarbų projektą. Jums gali pavykti nustebinti mylimą žmogų, vaikus.

VANDENIS. Galimi rūpesčiai dėl tarpusavio santykių ar pinigų, atsiskaitymų, nuosavybės klausimų. Nevilkinkite šių reikalų, būkite ryžtingesni ir ieškokite veiksmingesnių būdų savo tikslui pasiekti.

ŽUVYS. Šiandien neblogai seksis susitarti dėl aktualių dalykų, užbaigti tvarkyti pribrendusius reikalus. Galbūt gausite laišką iš turinčio ką pasiūlyti asmens. Arba patys kažkam labai padėsite ar padarysite įspūdį.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video