2024/06/21

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 17 D.

Unsplash nuotrauka

Gegužės 17-oji – Pasaulinė informacinės visuomenės diena; Tarptautinė diena prieš homofobiją.

AVINAS. Šiandien sunku bus išvengti konfliktų tiek su artimaisiais, tiek kituose santykiuose. Būtų geriau neaštrinti nesutarimų. Labiau paisykite kitos pusės poreikių ir interesų. Saugokitės traumų, ugnies.

JAUTIS. Iš ryto jums nelabai seksis susikaupti rimtesniam darbui ir bendravimui. Būtinas atsargumas kelyje. Popiet daugės viešo dėmesio, galimas autoriteto išbandymas. Pasistenkite nepasiduoti abejotinai įtakai.

DVYNIAI. Iš ryto turėsite daugiau energijos, todėl svarbesnių reikalų ir kontaktų nepalikite popietei. Neskleiskite gandų ir sąmokslo teorijų bei patys neskubėkite jomis tikėti.

VĖŽYS. Kai kuriems iš jūsų šios dienos įvykiai, įspūdžiai praskaidrins kasdienybę. Kitiems tai bus tiesiog įprasta darbo diena, laukiant vakaro susitikimų, treniruotės ar renginio. Visgi bus nelengva, jei kurstysite pavydą, ambicijas. Gresia ir traumos.

LIŪTAS. Šiandien teks rimtai spręsti verslo ar asmeninio gyvenimo problemas, kurti, mokytis. Galite turėti reikalų su užsieniečiais, sulaukti pasiūlymų. Taip pat tikėtini susidūrimai su konkurentais, oponentais.

MERGELĖ. Tikėtini rūpesčiai, susiję su mokesčiais, draudimu, paskolomis, indėliais. Galbūt pajusite spaudimą kuo greičiau grąžinti skolą ar raginimą kaip nors finansiškai įsipareigoti.

SVARSTYKLĖS. Jus gali neraminti konkurentų pasalos arba antrosios pusės keliami reikalavimai, pretenzijos. Venkite kategoriškų sprendimų, agresyvių veiksmų, nes vėliau dėl jų gailėsitės. Atsargiai su technika, ugnimi.

SKORPIONAS. Teks rimtai paplušėti, kartu pasiginčijant su kolegomis, oponentais. Jeigu dalyvausite teisminiame procese ar konkurse, jūsų priešininkai pasirodys ne iš kelmo spirti. Ruoškite tvirtus argumentus.

ŠAULYS. Šiandien pasistenkite užbaigti tuos darbus, projektus, mokėjimus, kuriuos pagal planą jau būtina pabaigti. Vėlavimai gali būti nuostolingi jums arba kitiems asmenims.

OŽIARAGIS. Ši diena nedžiugins, jei stengiatės įgyvendinti dideles ambicijas arba turite šeimyninių problemų. Lengvabūdiškas meilės nuotykis ar kita pramoga gali per daug kainuoti. Stenkitės korektiškai bendrauti, nes padarytos klaidos neduos ramybės.

VANDENIS. Nuo pat ryto pravartu vikriai suktis, kad atliktumėte kuo daugiau mentalinio aktyvumo ir komunikabilumo reikalaujančių darbų. Popiet viską užgoš asmeninės, šeiminės aktualijos. Venkite nuostolingų sandėrių.

ŽUVYS. Artimo žmogaus pasiūlymas gali būti vertas dėmesio. Tikėtina netolima kelionė. Galbūt sulauksite svečių, kvietimo į renginį, varžybas ar kažko panašaus. Visgi galimi nenumatyti trikdžiai. 

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video