2024/03/01

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 12 D.

Unsplash nuotrauka

Gegužės 12-oji – Tarptautinė slaugytojų diena; Buhalterių diena.

AVINAS. Regis, būsite aktyvūs, išradingi, neblogai seksis demonstruoti kūrybinius ir pedagoginius sugebėjimus, norėsis eksperimentuoti. Visgi bet kokia rizika turi būti protinga. Per daug „statyti ant kortos“ nepatariama.

JAUTIS. Šiandien stokosite kantrybės, būsite labai emocionalūs. Jei pirksite elektros įrangą, techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės. Tarp kokybiškų pirkinių pasiūlymų gali pasitaikyti nevertingų ar netgi kenksmingų.

DVYNIAI. Šiandien pasižymėsite aktyvumu ir komunikabilumu. Regis, nenustygsite vietoje, norėsis kuo daugiau sužinoti, pamatyti, išmokti. Pirmenybę teiksite nekasdieniškam laiko praleidimui.

VĖŽYS. Būsite susirūpinę verslo planais, finansiniais klausimais. Galbūt kažką planuojate įsigyti arba rūpi nauji projektai. Pasistenkite susirinkti pakankamai informacijos apie dominančių prekių bei paslaugų kainas, garantijas, atsiliepimus.

LIŪTAS. Galite susipažinti su dominančiu žmogumi, pasireikšti visuomeninėje veikloje. Kiek kebliau bus, jeigu ketinate kažkam oponuoti arba tarpininkauti prieštaringai vertinamiems asmenims. Įsigilinkite į įstatymus, taisykles.

MERGELĖ. Labiau pasikliaukite artimais, gerai pažįstamais žmonėmis nei respektabiliai atrodančiais nepažįstamais ar užsieniečiais. Kelionėje, komandiruotėje galimi keblumai. Jūsų stiprybės šaltinis – jus mylintys žmonės.

SVARSTYKLĖS. Neprotinga būtų rizikuoti savais ir svetimais pinigais, žaisti azartinius žaidimus, ieškoti abejotinų nuotykių, nes patirsite nelengvų nuostolių. Tačiau turiningų išvykų, pramogų, renginių nederėtų atsisakyti.

SKORPIONAS. Šiandien nesijausite stabiliai, būsite emocionalūs. Geriausiai jausitės namuose, ypač jei nėra prisikaupę daug buities darbų ir galite mėgautis jaukumu, darna. Jei ruošiatės svarbiam įvykiui, nusiraminkite ir apsiginkluokite meile bei pasitikėjimu.

ŠAULYS. Šiandien bus daug pokalbių ir skubių reikalų. Teks nedelsiant reaguoti į gaunamą informaciją ir imtis neįprastų priemonių spręsti kilusią problemą. Galbūt leisitės į kelionę. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Nors ir sunku, tačiau įmanoma tesėti pažadus bei priversti tą padaryti kitus. Pasirūpinkite grąžinti skolas ar jas atsiimti, sumokėti mokesčius, deklaruoti pajamas, jei to dar nepadarėte ir vėluojate.

VANDENIS. Gana nervinga diena. Suksite galvą, kuo galite pasitikėti, o su kuo geriau neturėti jokių reikalų. Jei šiandien negebate valdyti situacijos ir blaiviai mąstyti, svarbius sprendimus atidėkite. Tik racionalus požiūris, o ne emocijos, atneš sėkmę ir naudą.

ŽUVYS. Šiandien jūsų nuotaika kaitaliosis, stigs pasitikėjimo savimi ir kitais. Visgi ne sąmokslo teorijomis ir emocijomis, o protu ir intuicija pagrįstą veiklą turėtumėte atlikti be priekaištų. Svarbu pasitelkti valią, atsakomybę bei meilę. Gali nudžiuginti vaikai.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video