2024/05/25

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 11 D.

Unsplash nuotrauka

Gegužės 11-oji – Pagarbos mokesčių mokėtojams diena.

AVINAS. Šiandien neatsisakysite susitikti su draugais, pažįstamais, sudalyvauti ir pasireikšti susirinkime, renginyje ar pan. Tikriausiai pavyks dėl kažko svarbaus susitarti, atnaujinti draugystės ryšius.

JAUTIS. Neblogai seksis protinis darbas, tačiau jo gali būti kiek per daug, kad jaustumėte pasitenkinimą savo pastangų rezultatais. Dėl didelio užimtumo jūsų dėmesio gali pristigti artimiesiems, kurie dėl to bus linkę priekaištauti.

DVYNIAI. Regis, teks labiau įnikti į mokslus, dalyvauti mokymuose, kelti kvalifikaciją, ruoštis konferencijai ar pan. Kitus mokydami bei patarinėdami turėtumėte jausti didesnę atsakomybę, nes nebūdami įsigilinę juos galite suklaidinti. 

VĖŽYS. Šiandien plūksitės su finansiniais rūpesčiais arba teks spręsti svetimas problemas, psichologiškai ir kitaip į jas gilintis, tarpininkauti. Galite rasti kompanioną kelionei.

LIŪTAS. Šiandien gali tekti su kažkuo kovoti, varžytis ar konkuruoti. Atsakingai atlikite užduotis, kuo nuoširdžiau bendraukite, o jei būtina, leiskitės į kompromisus, peržiūrėkite savo tikslus ir metodus.

MERGELĖ. Šiandien nebus laiko nei tinginiauti, nei nuobodžiauti. Regis, jausite spaudimą iš reiklių žmonių. Galbūt teks taisyti kažkokius darbus, gilintis į naujoves. Rūpinkitės savo ir šalia esančiųjų sveikata.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums labai padės gera nuovoka ir greita reakcija, kad atskirtumėte, kurie pasiūlymai verti dėmesio, o kurie tėra akių dūmimas. Nestokosite ir kūrybingumo, tačiau gali pritrūkti kantrybės bendraujant su augančia karta.

SKORPIONAS. Rimtiems reikalams šiandien kenks jūsų emocinis nestabilumas. Verčiau nepasikliaukite pirmu impulsu bei nekompetentingais patarėjais. Jeigu gerai atskiriate, kuo galima pasitikėti, o kuo ne, didelių problemų nekils.

ŠAULYS. Galite tikėtis intensyvaus bendravimo telefonu, internetu. Galbūt teks imti ar teikti interviu, tvarkyti reklamos, komercinius ar logistikos reikalus. Nenumokite ranka į sveikatos problemas.

OŽIARAGIS. Diena turėtų būti produktyvi, gal net pelninga. Tačiau viena pagunda gali gerokai suploninti piniginę. Galbūt tai įvyks dėl vaikų ar mylimo žmogaus užgaidos.

VANDENIS. Šiandien būsite jautrūs, nuotaika banguos. Neišvengsite smulkių nesklandumų ir streso. Visgi po kai kurių nemalonių konfliktų įmanomas malonus susitaikymas arba šiokia tokia apčiuopiama nauda.

ŽUVYS. Gana neprognozuojama diena. Galbūt sunku bus suspėti laiku atlikti įsipareigojimus, gauti reikiamą informaciją ar duomenis. Arba jums trukdys vidiniai veiksniai – neišsimiegojimas, negalėjimas susikaupti, nekokia savijauta.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video