2024/07/15

 

PARODOJE „ATOSTOGOS LIETUVOJE“ APDOVANOTA ADOMYNĖS BENDRUOMENĖ

Šiandien Kauno Žalgirio arenoje prasidėjusioje didžiausioje Lietuvoje vietinio ir atvykstamojo turizmo parodoje „Atostogos Lietuvoje“ įvyko Lietuvos vietinio turizmo apdovanojimai „P.I.P.A.“ (profesionalų išrinkti – pasiūlyti atostogautojų). Juose buvo apdovanoti, poilsiautojų pasiūlyti ir turizmo profesionalų komisijos įvertinti, geriausi laisvalaikio ir turizmo paslaugų teikėjai Lietuvoje.

Visą mėnesį iki parodos keliautojai aktyviai teikė savo kandidatus į apdovanojimus 11-oje nominacijų.

Buvo pateikta daugiau nei 1600 pasiūlymų! Iš jų turizmo profesionalų komanda, prie kurios prisijungė atstovai iš Žemės ūkio ir susisiekimo ministerijų, vertindami ne tik keliautojų rekomendacijas, bet ir teikiamų paslaugų kokybę, išrinko 2022 m. P.I.P.A. laimėtojus!

Šauniausiu moksleivių turizmo objektu 2022 m. buvo išrinktas Lukiškių kalėjimas, šiandien tapęs kvapą gniaužiančių ekskursijų vieta.

Sveikiausiu renginiu 2022 m. pripažinta Pirties diena Rokiškyje, kuri garsėja pačiomis įvairiausiomis pirtimis, o prie jos organizavimo prisideda visa miestelėnų bendruomenė.

Sėkmingiausiu socialiniu verslu, veikiančiu turizmo srityje 2022 m. tapo Dialogas tamsoje, netoli Vilniaus miesto centro įsikūręs juslinio patyrimo centras, kuriame dirba nuostabi aklųjų bei silpnaregių komanda, siūlantis patyrimą visiškai aklinoje tamsoje, išstumiantį iš komforto zonos, tačiau atskleidžiantį naujus pojūčius ir patirtis. Parodos lankytojai galės patys tai išbandyti Dialogas Tamsoje stende.

Patraukliausiu regioninio parko lankytojų informacijos centru 2022 m. tapo Metelių regioninio parko lankytojų centras. Šioje nominacijoje apdovanojimą nugalėtojui įteikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos viceministrė Daiva Matusevičė.

Sėkmingiausia kultūros paso programa 2022 m. paskelbta Dino parko organizuojama edukacija moksleiviams „Atrask dinozaurą“, kurios metu vaikai supažindinami su paleontologo profesija ir patys skaptuoja molį, ieškodami dinozauro fosilijos.

Novatoriškiausiu muziejumi 2022 m. tapo Lazdijų laisvės kovų muziejus, įkurtas taip vadinamame baltajame Petrauskų name, kuriame veikė NKVD, KGB ir kitos struktūros, ir interaktyviomis ekspozicijomis skausmingai įtaigiai perteikiantis lankytojams tą baisią Lietuvos istorijos dalį.

Sėkmingiausiu projektu, atvėrusiu naujas susisiekimo galimybes regionuose 2022 m. pripažintas Birštono pėsčiųjų ir dviratininkų tilto įrengimo per kelią Prienai – Vilnius projektas. Šioje nominacijoje apdovanojimą nugalėtojui įteikė Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos atstovė Agnė Vaiciukevičiūtė ir susisiekimo ministro patarėjas Justas Nugaras.

Sveikiausią poilsį teikianti įstaiga 2022 m. tapo Palaima Anykščiai Lakeside Reatreat – žmogaus rankų nepaliesta gamta, harmoningai tyvuliuojantis ežeras, tolumoje besiganančios alpakos ir Šveicarijos Alpių dvelksmas.

Geriausiu vietinio turizmo kelionių organizatoriumi 2022m. pripažintas projektas Nemo kelionės, organizuojantis unikalias keliones plaustu, su miegamaisiais kambariais ir visais patogumais, Nemuno upe.

Geriausia apgyvendinimo įstaiga 2022 m. tapo Drevernos uostas, ant Kuršių marių kranto įsikūręs kempingas, siūlantis ne tik patogų apgyvendinimą, bet ir ypatingai platų spektrą įvairų pramogų.

Geriausią turistinį produktą kuriančia vietos bendruomene 2022 m. pripažinta Adomynės bendruomenė, kurios nariai puoselėja savo vietos vertybes bei dalinasi savo krašto paveldu ir atradimais su atvykstančiais turistais. Apdovanojimą šioje nominacijoje nugalėtojams įteikė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos viceministras Vytautas Abukauskas.

VšĮ We love Lithuania inf. ir nuotraukos

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video