2023/06/03

 

KUPIŠKIO MARIOSE GELBĖJO ĮLŪŽUSIUS ŽVEJUS

Asociatyvi Kristinos Valytės nuotrauka

Praėjęs savaitgalis keturiems poledinės žūklės mėgėjams tapo tikru išbandymu.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Kovo 19 dieną 15.27 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Palėvenėlės k., Lėvens g., Kupiškio mariose įlūžo du žvejai.

Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Vaidas Juknevičius sakė, kad į įvykio vietą jie nuvažiavo per 9 minutes su visa reikiama specialia gelbėjimo įranga (ledrogėmis, liemenėmis, plūdurais ir kitomis priemonėmis).

Atvykus prie marių, apie 300 m nuo kranto buvo matyti du žvejai vandenyje, o dar du ant ledo. Panaudojus ledroges į krantą iš vandens ištraukti du vyrai, kiti du žvejai nukelti nuo ledo, nes dėl jo plonumo negalėjo niekur pajudėti.

Greitosios medicinos pagalbos niekam iš įlūžėlių neprireikė. Policijos duomenimis, visi vyrai – ukmergiškiai, trys iš keturių žvejų buvo neblaivūs (alkoholio kiekio matuokliu jiems nustatytas 1,40 prom., 1,43 prom., 1,49 prom. girtumas).

Žvejai jau turėtų ant tirpstančio pavasarinio ledo nebelipti. Tai pavojinga gyvybei.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nu visai piliakalniai gali lipti dabar ant ledo.

  • Reikėtų baudas tokiems neatsakingiems dėti. Protelis skystas. Šokdina paskui tarnybas. Galima būtų kur nors informuoti, kada leidžiama lipti ant ledo, o kada ledas per plonas ir yra pavojinga. Ir baudas neklausantiems dėti. Jūroje per audrą juk draudžiama maudytis.

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video