2023/06/03

 

PEMPĖS DIENĄ NEPAMIRŠKITE PADĖKOTI KLIENTAMS

Unsplash nuotrauka

Kovo 19-oji – šv. Juozapas, Juozapinės, Pempės diena; Kliento diena; Pusiaugavėnis.

Senoliai sakydavo, kad po šv. Juozapo, Pempės dienos, merginos jau pradeda tvarkyti savo gėlių darželius, sėja ankstyvąsias gėles, sodina daržovių daigus. Patirtis rodė, kad nuo šv. Juozapo lydeka – nerštan, o gervė – raistan. Po šv. Juozapo sniegas turi būti taip patirpęs, kad iš pėdos ir jautis atsigertų.

Atėjus krikščionybei, su šia švente sutapatintos šv. Juozapo varduvės. Šv. Juozapas – Mergelės Marijos sužadėtinis, Jėzaus Kristaus įtėvis, auklėtojas. Jis garbinamas kaip vaikų globėjas.

Kovo 19-oji paskelbta Kliento diena. Anot šios iniciatyvos organizatorių, privalo būti diena, kai galėtume padėkoti savo klientams už tai, kad jie yra.

HOROSKOPAS kovo 19 d.

Pixabay nuotrauka

AVINAS. Jeigu susitiksite su bendraminčiais ar dalyvausite renginyje, pasisemsite gerų įspūdžių. Neblogai seksis ir tuo atveju, jeigu ruošite straipsnį, pasisakymą.

JAUTIS. Kils minčių, planų, susijusių su darbu, verslu. Galbūt pradėsite ruoštis reformoms, profesinei permainai ar pan. Pravartu įvertinti savo patirtį bei galimybes.

DVYNIAI. Nekasdieniškos pramogos, bendravimas su įdomiais asmenimis suteiks kūrybinės energijos, impulso veikti bei plės akiratį. Visgi nuotaiką gali drumsti neplanuotai išleista per didelė pinigų suma.

VĖŽYS. Meilės, partnerystės reikaluose šiandien būkite itin kantrūs ir subtilūs. Nepatartinas joks spaudimas. Pavydo scenos, griežti reikalavimai kels įtampą, o ne stiprins ryšius.

LIŪTAS. Tai bus nebloga diena, jei pakankamai gerbsite aplinkinius ir domėsitės ne vien savimi. Gali pavykti susitarti dėl įvairių dalykų. Net kitokia nuomonė, skonių skirtumas gali abipusiai praturtinti.

MERGELĖ. Šiandien labiau domėsitės savo išvaizda, galbūt keisite šukuoseną, aprangos stilių. Neniekinsite ir ūkinių darbų bei kitokio darbo, jei užsiimate verslu.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Visgi turbūt turėsite finansinių ar šeiminių rūpesčių, kurie neleis jaustis užtikrintai. Jeigu užplūs meninis įkvėpimas, nelaukite, kol jis išgaruos.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę iš peties paplušėti namuose. Tikriausiai pavyks susikurti jaukią aplinką. Tik nepamirškite, jog svarbiausia yra užtikrinti darną tarpusavio santykiuose su artimaisiais.

ŠAULYS. Jus gali prisiminti, paskambinti ar aplankyti artimas žmogus. Galbūt jus netikėtai pakvies į renginį ar kelionę. Regis, neatsisakysite išlaidauti, nors ir nenorėsite to daryti.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad sulauksite partnerio priekaištų, susijusių su jūsų išlaidavimu dalykams, dėl kurių nepasitarėte. Apskritai, jūsų jausmų ir interesų skalės šiandien labai skirsis.

VANDENIS. Regis, nudžiugins netikėta išvyka, neplanuotas užsiėmimas. Labiau rūpinkitės savo įvaizdžiu, higiena bei sveikata. Nepalikite be dėmesio ir augintinių.

ŽUVYS. Šiandien būsite linkę žavėtis tuo, kas paslaptinga, meniška ar mistiška. Galbūt susidursite su žmonėmis, kurie apie tai kalba, pasižymi netradiciniu požiūriu.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video