2023/03/31

 

LIETUVOS VARDO DIENĄ IŠGIRSITE ĮVAIRIŲ NUOMONIŲ

Metanojos Žilėnaitės nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kovo 9-oji – Lietuvos vardo diena.

2019 metais Lietuvos Respublikos Seimas kovo 9-ąją įtraukė į minėtinų Lietuvos atmintinų datų sąrašą.

Lietuvos vardas pirmą kartą aptinkamas įrašytas Kvedlinburgo analuose. Juose rašoma, kad 1009 m. kovo 9-ąją, vykdamas krikštyti pagonių, Lietuvos pasienyje buvo nužudytas Šventasis Brunonas Bonifacas. Tad buvo nuspręsta kovo 9-ąją laikyti Lietuvos vardo diena.

HOROSKOPAS kovo 9 d.

Pixabay nuotrauka

AVINAS. Bus nelengva dėl kažko svarbaus susitarti, susiderėti. Gali būti, kad nesutaps norai, tikslai. Diena parodys, kas stipresni ir gudresni – jūs ar jūsų konkurentai.

JAUTIS. Regis, tikitės geriausių rezultatų iš atlikto darbo, įdėtų pastangų. Visgi jūsų norai šiek tiek nepamatuoti. Labiau rūpinkitės sveikata, vaikais ir augintiniais.

DVYNIAI. Būsite kūrybingi, veiklūs. Kur reikia ir kur nereikia rodysite iniciatyvą, tad neabejotinai būsite pastebėti. Galite gauti viliojamą pasiūlymą. Saugokite reputaciją, sveikatą.

VĖŽYS. Šiandien plušėsite be didelio ūpo. Darbo bus daug, erzins viešas dėmesys, kontrolė. Norėsis išvengti streso, tad džiaugsitės, jei galėsite anksčiau grįžti namo arba apskritai dirbti iš namų.

LIŪTAS. Turėtumėte nemažai nuveikti, jei jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, mokslu, transportu, komercija. Visgi nereikalaukite per daug iš tų, kurie gali, bet nenori suteikti kažkokios informacijos, atsiskleisti.

MERGELĖ. Diena žada rūpesčių. Regis, skubėsite tvarkyti finansinius formalumus. Galite suvokti tam tikrą pusiausvyrą: kiek atiduodi, tiek ir pats gauni. Neverta ir manyti, kad galima vien imti nieko neduodant mainais.

SVARSTYKLĖS. Jūsų reikalų eiga priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo ir įvertinimo. Bus nelengva, jeigu su kažkuo konkuruojate užuot bendradarbiavę.

SKORPIONAS. Jūsų reakcija bus kiek sulėtėjusi, vargins greitas tempas. Jeigu suklydote ir dabar tai paaiškėjo, stenkitės ištaisyti padėtį. Prašykite pagalbos ir jos gausite.

ŠAULYS. Šiandien seksis bendrauti ir bendradarbiauti. Kai kurie kontaktai bus tik malonūs, o kai kurie dar ir naudingi. Regis, džiaugsitės padarę įspūdį dominančiam asmeniui.

OŽIARAGIS. Nelengva bus susitarti dėl dalykinių sprendimų. Būtų žymiai geriau, jei sugebėtumėte įtraukti į veiklą tinkamus žmones. Jūsų užimtumu nesidžiaugs artimieji.

VANDENIS. Išgirsite įvairių nuomonių apie save bei jus dominančius klausimus. Regis, gebėsite pasinaudoti naujausia ir naudingiausia informacija priimdami svarbų sprendimą.

ŽUVYS. Nelengvai seksis derėtis, rasti rėmėjų. Galima įtampa dėl aferų, pinigų, išlaidų. Galbūt naujai įvertinsite santykius su kai kuriais žmonėmis, draugais.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video