2023/03/31

 

KAM SEKSIS OPTIMISTO DIENĄ

Unsplash nuotrauka

Vasario 27-oji – Tarptautinė optimisto diena.

Vasario 27 d. paskelbta Tarptautine optimisto diena, skatinant žmones į pasaulį žiūrėti optimistiškiau, džiaugtis tuo, ką turi.

HOROSKOPAS VASARIO 27 D.

AVINAS. Diena turėtų būti nebloga. Seksis bendrauti, skaityti paskaitas, demonstruoti žinias, reklamuotis, dirbti protinį darbą. Galimas patrauklus pasiūlymas, gera naujiena.

JAUTIS. Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolą ar pasiskolinti. Rūpės tam tikros prekės, galbūt pavyks dėl ko nors palankiai suderėti. Tikėtina, kad bus suteikta naudinga paslauga.

DVYNIAI. Gali atsirasti galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamąjį turtą. Arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį. Su įkarščiu imsitės svarbių darbų.

VĖŽYS. Neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti svarbiu klausimu gali kelti nerimą. Atsipalaiduokite – jūsų pasąmonė geba padiktuoti genialių išeičių.

LIŪTAS. Šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai formuos bei koreguos artimieji, draugai ir pažįstami. Tikriausiai kaip tik jie skatins jūsų saviraišką, ambicijas. Galite susitarti dėl svarbaus reikalo.

MERGELĖ. Regis, savo uoliu darbu, pastebėjimais, kompetencija kažkam padarysite įspūdį. Visgi emocinė įtampa trukdys harmoningai bendrauti ir teisingai vertinti kitus.

SVARSTYKLĖS. Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Galbūt teks dėl kažko svarbaus apsispręsti, tad susikaupkite. Galimos tam tikros permainos tose srityse, kurios svarbios jūsų ateičiai.

SKORPIONAS. Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, ir tai gali įgauti piniginę išraišką. Geriau seksis, jei veiksite žinodami, ko norite. Regis, būsite nusiteikę ir meilės pasimatymams, erotinėms pramogoms.

ŠAULYS. Neblogai seksis, jei mokėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Gera diena susitaikyti derinti interesus. Jei nusimato svarbių pokalbių, turite būti apsisprendę, ką sakysite, ko siekiate. Tuomet pasieksite geriausią rezultatą.

OŽIARAGIS. Gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų ar klientų palankumą. Galite nusipirkti reikalingą daiktą, skirtą darbovietei ar namų ūkiui.

VANDENIS. Regis, būsite nusiteikę labiau stengtis dėl savo tikslo, gerovės, jausmų ar aistros. Galbūt atsiradusį energijos perteklių išliesite sportuodami, flirtuodami, lavindami vaikus ar kt.

ŽUVYS. Šiandien labiau vadovausitės širdies balsu, jausmais. Galite pademonstruoti savo meninį skonį, gebėjimą kurti jaukumą namuose, rūpintis artimaisiais ir pan.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video