2023/03/31

 

HOROSKOPAS VASARIO 26 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Šiandien norėsis mėgautis žemiškais malonumais. Jei ir šeimos nariai norės to paties, tai niekas netrukdys ilsėtis, tinginiauti. Pasistenkite nepersivalgyti, rinkitės sportiškesnius laisvalaikio praleidimo būdus.

JAUTIS. Būsite emocionalūs ir jausmingi. Tikriausiai pavyks pabendrauti su dvasiškai artimais žmonėmis. Informacija, kurią kitiems suteiksite ir kurią patys gausite, bus naudinga.

DVYNIAI. Šiandien ne pro šalį gerai pailsėti. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos, tolimesnių išvykų. Pravartu apsilankyti parodoje, pasimėgauti menu, gera muzika.

VĖŽYS. Šiandien nusimato susitikimai su draugais, kolektyvinės pramogos, renginiai. Tikėtini patarimai, pamokymai. Būkite taupesni, jei nenorite sulaukti šeimos narių priekaištų.

LIŪTAS. Jus domins rimti klausimai, susiję su gyvenimo perspektyvomis, mokslu, statusu, asmeniniais pasiekimais. Galbūt vyksite į kokį nors svarbų renginį.

MERGELĖ. Mintys kryps į ateities planus, svajosite apie permainas, keliones. Ši diena atneš palengvėjimą, jei ištrūksite iš įprastos aplinkos, praplėsite akiratį, pabendrausite su kitokiais žmonėmis.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai atgausite skolą arba, kitiems padedant, pavyks gauti naudos. Pasistenkite nešvaistyti pinigų. Jeigu panorėsite, galėsite turiningai praleisti laiką su ypatinga kompanija.

SKORPIONAS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti. Vieniems nesinorės nei kur nors eiti, nei ką nors veikti. Bus puiku, jeigu suderinsite laisvalaikio planus su antrąja puse. Aplinkinių įtaka, paskatinimai bus ypač svarbūs.

ŠAULYS. Šiandien dėmesio pareikalaus namų ūkis arba asmeninis verslas. Galbūt gausite įdomių patarimų dėl įvaizdžio, stiliaus, įsidarbinimo. Nepagailėkite geranoriško dėmesio ir laiko savo gyvenimo partneriui.

OŽIARAGIS. Šiandien ne pro šalį atitrūkti nuo dalykinių problemų ir įkyrėjusių rūpesčių. Nusimato flirtas, pasimatymas arba šeiminė pramoga. Labiau domėkitės savo vaikais, jų poreikiais ir pomėgiais..

VANDENIS. Noriai imsitės šeiminių pareigų ir buitinių darbų, tačiau pasireikš didelė nuotaikų kaita, priklausomybė nuo momentinių emocijų. Galimi susitikimai su giminaičiais, o vakare – su gerbėjais.

ŽUVYS. Šiandien pasistenkite deramai pailsėti. Susitikimai, pokalbiai jus praturtins naudinga informacija. Galbūt nueisite į pramoginį renginį, į svečius arba patys jų sulauksite.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video