2023/03/27

 

HOROSKOPAS VASARIO 22 D.

Kristinos Valytės nuotrauka

Vasario 22-oji – Nusikaltimų aukų rėmimo diena; Širdies vožtuvų ligų žinomumo diena.

1990 m. vasario 22-ąją Anglijoje buvo paskelbta nusikaltimų aukų chartija. Šią dieną visame pasaulyje skatinama paremti tuos, kurie nukentėję.

Vasario 22-ąją visame pasaulyje minima Širdies vožtuvų ligų žinomumo diena. Visi 75-erių ir vyresni asmenys skatinami pasitikrinti dėl aortos stenozės, kuri yra viena iš širdies vožtuvų ligų. Tyrimai skirtingose šalyse rodo, kad iš viso širdies vožtuvų ligos šiuo metu kamuoja maždaug 2,5 proc. planetos gyventojų, dauguma jų yra 75 metų ir vyresni.

HOROSKOPAS vasario 22 d.

AVINAS. Ši diena bus kupina veiklos, kontaktų, pokalbių, susirašinėjimų. Jeigu esate pasiilgę lengvo ir šilto bendravimo, žavaus flirto, veikiausiai liksite patenkinti.

JAUTIS. Prarasite įprastą aktyvumą. Galbūt dalykinės problemos, o gal ir laikina vidinė disharmonija trukdys sklandžiai bendrauti. Laikykitės darbo saugos taisyklių, kad išvengtumėte nemalonių incidentų.

DVYNIAI. Dieną būsite aktyvūs, bet vakare jau būsite pervargę. Galimas kontaktas su žiniasklaidos atstovais, pažįstamais, gerbėjais. Pasistenkite suderinti savo planus su galimybėmis. Vakarą leiskite ramiau ir jaukiau.

VĖŽYS. Profesinėje veikloje bus vertinamas iniciatyvumas, o jei dalyvausite darbo pokalbyje, daug balų duos originalumas bei visuomeniniai ryšiai ir veikla. Vargins profesiniai ir asmeniniai rūpesčiai.

LIŪTAS. Jums nestigs ryžto ir kompetencijos. Tikėtinas progresas profesijos srityje, netikėta komandiruotė arba neplanuoti įspūdžiai kelionėje, naujos pažintys. 

MERGELĖ. Galite tikėtis tam tikrų išbandymų. Galbūt partnerio pastangomis netikėtai sulauksite rėmėjų paramos. Mažiau klausykite gandų, apkalbų. Atsargiai kelyje bei su elektra.

SVARSTYKLĖS. Nuotykių troškulio, draugiško solidarumo kupina diena. Gera bus ir darbuotis, ir linksmintis, svarbu, kad tik drauge su kitais. Netgi vakare nepatartina vienatvė – ieškokite kelio į svarbaus jums asmens širdį.

SKORPIONAS. Įtemptas darbas ir meilė gydys sielą bei kūną. Tačiau jei nematote savo trūkumų ar klaidų, šiandien į tai gali būti parodyta pirštu. Tai arba padės pasitaisyti, arba užgaus širdį.

ŠAULYS. Šauni diena – palanki ir darbui, ir draugiškiems susitikimams, renginiams, romantikai. Žinoma, geriausiai seksis tiems, kurie moka bendradarbiauti ir mėgsta bendrauti,

OŽIARAGIS. Jeigu negailėsite energijos ir išradingumo, šiandien ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite neigiamų emocijų. Dominantis žmogus gali tapti artimesnis, jeigu parodysite nuoširdų dėmesį, nesavanaudišką rūpestį.

VANDENIS. Regis, nenuvils dalykinė kelionė, intelektinė veikla, interviu. Pažvalėsite, gausite peno emocijoms, gal net nusiteiksite meilės romantikai. Jei vis tik šiandien liksite vienumoje, vargu ar ką nuveiksite, todėl nevenkite kontaktų. 

ŽUVYS. Dalykinė, ūkinė veikla, verslas duos apčiuopiamų rezultatų. Galima naudinga sutartis. Galbūt rūpinsitės, kuo nustebinti dominantį asmenį. Tuo tikslu ką nors pirksite, dovanosite.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video