2024/04/22

 

HOROSKOPAS SAUSIO 31 D.

Pixabay nuotrauka

AVINAS. Šiandien nesėdėsite sudėję rankų ir visokiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį bei išpešti naudos. Jūsų pastangos duos neblogų rezultatų. Galite praturtėti ar atstatyti stabilumą.

JAUTIS. Įmanomas sėkmingas postūmis reikaluose, kurie šiuo metu yra jums aktualūs. Gali ūgtelti jūsų autoritetas, papilnėti piniginė, pasipildyti gerbėjų sąrašas ar pan. Nevenkite siekti tolimesnio progreso.

DVYNIAI. Šiandien jūsų pastangos profesijos srityje neturėtų užgožti visų kitų gyvenimo sričių. Produktyviai padirbėkite dieną, o vakarą pasilikite savo malonumui.

VĖŽYS. Išgirsite intriguojamų užuominų. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra, arba į iliuzijas temps meilės svajos. Visgi kai kurios jūsų fantazijos turėtų pildytis, o keistos nuojautos gali pasitvirtinti.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę bendrauti. Sieksite susitikti su senais bičiuliais, gauti iš jų patarimų. Kai kurias problemas įveikti seksis lengviau, jeigu atnaujinsite svarbius santykius.

MERGELĖ. Šiandien norėsis tvarkos, komforto, todėl būsite linkę iš širdies paplušėti. Gali nudžiuginti atliktų darbų įvertinimai, naujo projekto sėkmė, atsirandantis stabilumas ar pan.

SVARSTYKLĖS. Aktyvi, įvykių kupina diena. Galite sulaukti pasiūlymų. Galbūt teks bendrauti su žiniasklaida, įtakingais veikėjais, atvykusiais iš užsienio ar kt. Galite susitarti dėl investicijos, draudimo, tiekimo.

SKORPIONAS. Verta pagalvoti apie pertvarkymus, atsisakyti senų principų ar metodų, jeigu akivaizdu, kad reikalingos naujovės. Turėtų pildytis meilės bei seksualiniai lūkesčiai

ŠAULYS. Šiandien aktyviai bendrausite, tarpininkausite, konkuruosite. Jūsų pasiūlymai neliks be atsako. Visgi svarbiu klausimu derėtų pasitarti su specialistais, teisininkais, o ne su socialinių tinklų komentatoriais.

OŽIARAGIS. Neblogų idėjų gali kilti, jei ruošiatės steigti ar modernizuoti įmonę, įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį, mitybą. Pravartu įsiklausyti į specialistų rekomendacijas. Meilės pagundos galimos net ir darbe. 

VANDENIS. Regis, pajusite kūrybinį įkvėpimą arba daugiau sportinio ir kitokio azarto. Į bet kokią veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujumo. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį arba vaikus.

ŽUVYS. Šiandien džiaugsitės kasdienybe, tad nereikės toli ieškoti laimingų akimirkų. Maža sėkmė teiks ne menkesnį pasitenkinimą nei didelė. Galbūt nustebinsite artimą žmogų savo išskirtiniu dėmesiu ir pagalba.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video