2024/06/19

 

DIENA, KAI NORĖSIS BŪTI SVARBIU

Unsplash nuotrauka

Sausio 30 d. horoskopas

AVINAS. Susitikimas su aktyviu žmogumi arba virtuali pažintis gali tapti reikšminga. Regis, nusimato mokymai ar iniciatyvos, kurios jus rimtai sudomins.

JAUTIS. Šiandien jums itin norėsis komforto, prašmatnaus gyvenimo, gražios aplinkos ir pan. Regis, sau leisite daugiau, nei derėtų, ir tuo pasidalinsite su kitais. Kai ką tikrai maloniai nustebinsite.

DVYNIAI. Rytas gana vangus. Visgi netrukus jums kils noras demonstruoti savo erudiciją, iškalbą. Neskirkite per daug laiko socialiniams tinklams. Pirmiausia atlikite svarbiausius darbus.

VĖŽYS. Būsite užsisvajoję apie kažką gražaus, mielo arba apie ateities perspektyvas. Galbūt gausite neteisėtų pajamų, slaptą dosnų pasiūlymą ar pan. Jei tik galite, pravartu turiningai pailsėti, atitrūkti nuo šurmulio.

LIŪTAS. Galite patekti į įdomių įvykių sūkurį ar  kolektyvinį renginį. Regis, susitiksite su senais draugais ir pažįstamais. Kai kas gali pasiūlyti susitaikymą, draugystę ar bendrą projektą.

MERGELĖ. Gera diena darbui ir bendravimui. Tačiau nieko gero, jei pervargsite nuo šurmulio ar pernelyg didelio dėmesio. Planuokite dieną taip, kad ji neapkarstų ir būtų kuo mažiau įtampos.

SVARSTYKLĖS. Įdomių patyrimų diena. Galbūt suvoksite kažką svarbaus, jeigu turite ilgalaikių planų, kuriuos mėginate įgyvendinti. Regis, atsakysite sau į klausimą, ar tai prasminga ir teisinga.

SKORPIONAS. Regis, būsite nusiteikę išlaidauti ir plušėti neskaičiuodami valandų ir pinigų, jeigu norite pagerinti gyvenimo sąlygas, verslo situaciją ar pan. Regis, viskas pavyks taip, kaip suplanuota.

ŠAULYS. Šiandieniniai pasiūlymai bendradarbiauti, draugauti arba sueiti kartu gyventi bus pagrįsti gerais ketinimais. Tikėtina maloni permaina darbe arba asmeniniuose santykiuose.

OŽIARAGIS. Galbūt pakreipsite reikalus darbe gera linkme, išspręsite neaiškumus, susijusius su vaikais ir finansais. Sveikata privalu rūpintis ne mažiau.

VANDENIS. Tai diena, kai nesunkiai priartėsite prie savo tikslų pasitelkę asmeninius privalumus. Neabejingi jūsų žavesiui bus ir savi, ir svetimi. Visgi ilgesnei sėkmei itin svarbus jūsų akiračio platumas.

ŽUVYS. Nors ši diena jums bus emociškai permaininga, teks imtis rutininių darbų, kuriems stigs ir noro, ir jėgų, bet bus ir džiuginamų įvykių. Galimas malonus pokalbis, flirtas.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video