2024/04/16

 

SVARBIAUSIA – IŠLAIKYTI SAIKĄ

Unsplash nuotrauka

Sausio 27 d. horoskopas

AVINAS. Nuo pat ryto imsite vadeles į savo rankas ir bandysite viskam vadovauti, viską kontroliuoti. Su gera komanda galite daug nuveikti. Visgi kai kuriems žmonėms atrodysite nepakankamai kompetentingi.

JAUTIS. Šiandien būsite linkę neapskaičiuoti savo jėgų ir galimybių tiek dirbdami, tiek vadovaudami kitiems, tiek vartodami svaigalus ar vaistus. Pasitelkite saiką.

DVYNIAI. Svarbiausia ir įdomiausia šiandien bus bendrauti su kitais bei jausti kolektyvo palaikymą. Regis, teks pasukti galvą, kaip įvykdyti prisiimtą įsipareigojimą.

VĖŽYS. Nors neišvengsite didelio darbo krūvio, diena turėtų nenuvilti, nes norimus rezultatus pasieksite. Visgi vakare gali pasireikšti nervingumas, polinkis ginčytis.

LIŪTAS. Jums gali kilti rūpesčių per nepažįstamus žmones, užsieniečius arba dėl kelionės. Jeigu ruošiate mokslinį darbą ar publikaciją, pasistenkite rimtai pasitikrinti, ką parašėte.

MERGELĖ. Galite gauti žinią apie savo draugą, pažįstamą. Galbūt imsitės nebaigto projekto, finansinės ataskaitos ar kt.

SVARSTYKLĖS. Kitų žmonių pasiekimai skatins aktyviai veikti. Norėsis įrodyti, kad nesate prastesni. Iš dalies jums seksis, tačiau galite įgyti rimtų oponentų. Vakaras bus nervingesnis.

SKORPIONAS. Būsite labai darbštūs, gal net per daug. Geri ketinimai ne visada gerai įvertinami ir nebūtinai duoda norimų rezultatų. Veikiausiai problemų nekils, bet rožinių iliuzijų verčiau nepuoselėkite. Atsargiai kelyje, ypač vakare.

ŠAULYS. Jums seksis prikaustyti kitų dėmesį, pristatant savo straipsnį, idėją, projektą ar kitokią veiklą. Galite tikėtis gausių komentarų, intriguojamų pokalbių, viliojamų pasiūlymų.

OŽIARAGIS. Šiandien jums labiausiai rūpės situacija namuose, šeimoje, artimųjų aktualijos. Verslas ar kita veikla leis šiek tiek užsimiršti, tačiau vakaras vėl grąžins į asmeninę realybę. Pasistenkite bendrauti kuo taikiau.

VANDENIS. Šiandien veikiausiai pasijusite padėties valdovais. Jūsų klausys, girdės, jus gerbs. Visgi nepraraskite budrumo, nes bet kokia neatsargi frazė gali būti nukreipta prieš jus.

ŽUVYS. Jūsų noras labiau prasigyventi, daugiau uždirbti skatins griebtis tokių verslo būdų ar pajamų šaltinio variantų, kurie dar nėra išbandyti. Numatykite pasekmes.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Čia prie horoskopų. Kas nutiko Kupiškio vandenims, kad pabrangino vandens kubinį metrą 27% ? Buvo 3,63 €, o nuo vasario 1 d. 4,61 € Ar darbuotojams drastiškai pakėlė atlyginimus?

    Elektra ir dujos, biržoje smarkiai atpigo. Nors nėra ko norėti. Kokie kupiškėnai, toks jų išrinktas meras, tokia ir tvarka…

Rekomenduojami video