2024/04/18

 

LAUKIA ABEJONIŲ IR NESUSIPRATIMŲ DIENA

Unsplash nuotrauka

Sausio 18 d. horoskopas

AVINAS. Aklai rizikuodami nieko nepasieksite. Pasistenkite pažaboti savąjį ego bei norą elgtis nedrausmingai viešumoje bei kelyje. Ir net nesvajokite apie pagarbą, autoritetą, jeigu patys nesate nusiteikę kitų gerbti.

JAUTIS. Turėsite nemažų siekių bei ambicijų. Galbūt pasiseks įvykdyti numatytą finansinę operaciją, užbaigti projektą, pateikti paraišką dėl stažuotės, finansavimo ar kt.

DVYNIAI. Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Pasijusite netikri dėl to, ko siekiate, ypač jei jums stinga aiškaus palaikymo, tikslios informacijos, finansinių resursų. Galite suabejoti savo galimybėmis nukonkuruoti priešininkus, jei dalyvaujate konkurse

VĖŽYS. Galimi nesusipratimai profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Regis, nelabai kantriai ir tolerantiškai elgsitės susidūrę su oponentais, išgirdę jums prieštaraujant, vadovaujant ir pan. Pasisaugokite infekcijų, traumų ir nesužeiskite kitų.

LIŪTAS. Pareigingai ir rūpestingai atliksite pareigas, susijusias su vaikais, augintiniais, projektais ir pan. Darbų netrūks, tačiau sveikata – ne geležinė. Labiau pasirūpinkite mityba, poilsiu.

MERGELĖ. Jūsų galimybės elgtis taip, kaip norisi, šiandien gali būti šiek tiek suvaržytos. Rytas bus neramus, triukšmingas, gal netgi nesaugus. Stenkitės taikiai spręsti konfliktus bei atsakingai rūpintis vaikais, artimaisiais.

SVARSTYKLĖS. Bus nelengva, jeigu nekontroliuosite savo kalbos ir nesilaikysite bendrų taisyklių. Rytas gali būti avaringas, o diena – emociškai įtempta dėl nemalonių pokalbių.

SKORPIONAS. Nusimato ne itin malonių reikalų, susijusių su dokumentais, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, komerciniais sandoriais, žiniasklaida. Visgi šiandien būsite įžvalgūs, turėsite įtaigių argumentų. Žodžio galia daug ką nulems.

ŠAULYS. Būsite aktyvūs spręsdami dalykinius, verslo klausimus. Tai duos apčiuopiamų rezultatų. Vis dėlto galite neišvengti tam tikrų klaidų, trukdžių ne dėl savo kaltės. Pasisaugokite agresijos, traumų, ugnies.

OŽIARAGIS. Atskleistos paslaptys, pasitvirtinę įtarimai ar nuojautos, tyrimų rezultatai ar ankstesnių veiksmų pasekmės gali sukelti emocinių išgyvenimų. Nesivelkite į abejotiną veiklą, nerizikuokite sveikata, jeigu tam nėra būtinybės.

VANDENIS. Nelabai sėkmingai tvarkysite organizacinius ir vadybinius reikalus. Regis, niekuo nepasitikėsite ir viską vertinsite gana kritiškai. Problemų gali sukelti vaikai, draugai.

ŽUVYS. Regis, liūdins nusivylimai, sukelti jums svarbių asmenų. Įžeista savimeilė tikriausiai neleis ieškoti kompromiso ar siekti artumo. Pasitarkite su patyrusiu pažįstamu. Saugokitės traumų, ugnies, avarinių situacijų.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video