2023/02/03

 

PASAULINĘ SNIEGO DIENĄ NUOBODŽIAUTI NETEKS

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sausio 15 d. horoskopas

Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio sekmadienį paskelbė Pasauline sniego diena. Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis, snieglentėmis. Jei šalyje nėra sniego, šventė rengiama įvairiose sniego arenose ant dirbtinio sniego.

AVINAS. Diena nenuobodi, kupina bendravimo ir įspūdžių. Tačiau dėl neatsargaus elgesio galimos fizinės traumos arba materialiniai nuostoliai, o dėl netinkamo bendravimo – krizės ar staigūs išsiskyrimai.

JAUTIS. Šiandien pasitelkite kantrybę ir toleranciją, nes aplinkiniai bus nusiteikę jus auklėti bei kritikuoti. Arba gali būti, kad būtent jūs moralizuosite, reikšite pretenzijas. Tai gali labai pakenkti svarbiems santykiams. Saugokitės elektros iškrovos, gaisro, žalos.

DVYNIAI. Nors padvelks azartinėmis nuotaikomis ir kūrybiniu įkvėpimu, derėtų tvirčiau laikyti vadeles. Būkite budrūs prie vairo, kelyje. Saugokite nuo pavojų vaikus.

VĖŽYS. Būtų geriau, jei šiandien nepastebėtumėte svetimų trūkumų ir nesiektumėte tuo pasinaudoti. Labiau vertinkite esamus šeiminius, draugystės, meilės santykius, nesileiskite užvaldomi momentinių pagundų, kurios gali jiems pakenkti.

LIŪTAS. Šiandien jūs lengviau nei kiti atkreipsite į save kitų žmonių dėmesį. Tai reiškia, kad turite nusiteikti ir blogiems komentarams, kritikai. Būtinas atsargumas kalbant, rašant, vairuojant. Lengva suklysti ir įsivelti į problemas.

MERGELĖ. Labiausiai jums šiandien norėsis ramaus komforto, skanaus maisto. Tikrai neapsidžiaugsite, jeigu staiga teks kažkur vykti ar aiškintis dėl kokio nors nesusipratimo. Prie vairo, kelyje būkite itin budrūs.

SVARSTYKLĖS. Regis, domėsitės turtiniais klausimais, draugų ir gerbėjų paslaptimis, pažįstamų asmenų praturtėjimo peripetijomis. Verčiau pasmalsaukite, kam leidžia pinigus jūsų partneris, vaikai. Nešvaistykite laiko ir pinigų nevertingiems užsiėmimams.

SKORPIONAS. Dvasinė jūsų būsena bus keista, nerasite sau vietos. Nieko gero, jei šiandien jums reikia atlikti rimtas pareigas – pirma, tam stigs energijos, antra, per neatsargumą galite padaryti klaidų, kurios kažkam pakenks.

ŠAULYS. Manydami, kad jūsų interesais rūpinasi draugai, pažįstami, nesiekdami sau naudos, galite apsigauti. Šiandien galite nukentėti per savo ar kitų neatsargumą, ne laiku ar ne vietoje pateiktą informaciją, netinkamą mitybą.

OŽIARAGIS. Būsite per daug priklausomi nuo nuotaikų. Galite suklysti, susidarydami nuomonę apie kitus, arba suklaidinti juos, pristatydami save. Tik dvasinė pusiausvyra, blaivus protas padės išvengti nemalonumų. Saugokite vaikus, turtą, sveikatą. 

VANDENIS. Šiandien tikriausiai stengsitės nuveikti kažką nekasdieniško arba įniksite į internetą. Galimi įdomūs kontaktai su užsieniečiais, įžymybėmis. Visgi nemaža konfliktų, išsiskyrimų, nelaimingų atsitikimų, traumų tikimybė.

ŽUVYS. Tikėtinas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Galbūt norėsis kažką pakeisti iš esmės. Būkite atidūs, jei ketinate skolintis pinigų ar skolinti jų kitiems.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video