2023/02/03

 

IŠ MIESTO CENTRO TRAUKIASI VERSLAS

Kupiškio centre daugėja tuščių patalpų. Užsidarė knygynas, nebeliko švaros prekių parduotuvės. Anksčiau iš čia išsikėlė paštas ir užsidarė viena mėsos gaminių parduotuvė, vienas bankas sumažino savo plotą ir dalis buvusių jo patalpų laukia naujų nuomininkų. Apie parduodamą verslą skelbia vienos parduotuvės-kavinukės savininkė.
Ar tai atsėlinusios ekonominės krizės akivaizdūs ženklai?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Du verslai per daug

Miesto centre, Vytauto gatvėje, įsikūręs „Kavinukas“ iki šiol yra jauki priebėga pro šalį į mokyklą skubantiems jaunuoliams, čia išgerti kavos ar nusipirkti saldumynų, arbatos, kavos užsuka ir kiti kupiškėnai, miesto svečiai.

Neseniai feisbuke išplito informacija, kad šis verslas parduodamas. Pakalbinta jo savininkė Inga Gintautienė sakė, kad turi ir antrą verslą (moteris garsėja konditerijos gaminiais – aut. past.), o dirbti ir „Kavinuke“ viena nebespėja. Samdyti darbuotoją tapo per brangu. Dėl to ir nutarė parduoti šį verslą.

„Kupiškis nėra toks didelis miestukas, kad būtų didelė apyvarta. Keleto interesantų jau sulaukiau. Žmonės skaičiuoja, svarsto. Ekonominė situacija sudėtinga. Matote, kad užsidarė ne viena parduotuvė“, – pokalbį pradėjo I. Gintautienė.

Verslininkė Inga Gintautienė parduoda savo verslą. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Plačiau skaitykite sausio 14 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (4,60 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nyksta tas musu mielas kupiškelis

  • Man tai keista, kaip iš vis išsilaikė šita kavinė, kai dirbo nuo 8 iki 5. Pagal kainas kava ne mokiniams tikrai. Nei penktadienio vakarais nei savaitgaliais nedirbo. Man tai juokingi tokie verslai. Kaip ir visi Kupiškio verslai kurių darbo laikas nuo 8 iki 5, o didžioji dauguma kupiškėnų kaip tik dirba tuo metu.

  • O kažkada ruzgiokas V pizdielino kad Kupiškis neniksta kad viskas gerai. Ir algų kelt nereikia žmogiokam atseit minimalkos užtenka. Nu vo tuoj bankas pasiplaus, kavinukas irgi didelis ? . Teks dangoraižį uždarit šitam verslo magnatui

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video