2024/04/18

 

LAUKIA ENERGIJOS IR ĮSPŪDŽIŲ PLIŪPSNIS

Unsplash nuotrauka

Sausio 10 d. horoskopas

AVINAS. Visą dieną suksitės kaip vijurkai ir daugiausiai energijos teiks mintys apie jaukų laisvalaikį vakare. Galbūt mėginsite išsiaiškinti, ką nuo jūsų slepia dominantis asmuo.

JAUTIS. Šiandien neišsisuksite nuo šeiminių ir buitinių pareigų. Vakare būsite nusiteikę skirti dėmesio vaikams, kūrybai. Gali labiau išryškėti jūsų sugebėjimai, talentai.

DVYNIAI. Nuo ryto prisilakstysite su įvairiais smulkiais reikalais, o liežuvis nudils nuo plepėjimo. Vakare pailsėkite nuo intensyvaus bendravimo. Džiaukitės šeimos židinio ramybe ir neverskite savęs griebtis buities darbų.

VĖŽYS. Pradėsite jausti po truputį augantį energetinį potencialą. Gali būti aktualu užsiimti komerciniais ar nuosavybės reikalais. Vakare teks pabendrauti su kaimynais, artimaisiais.

LIŪTAS. Jeigu turite finansinių, turtinių rūpesčių, imkitės juos spręsti. Regis, rasite sprendimą. Gali būti, kad susitiksite su jums svarbiu asmeniu arba patirsite emociškai jaudinamą įvykį.

MERGELĖ. Šiandien daugiau svajosite, nei veiksite. Kad įgyvendintumėte slaptus siekius, be būtinos asmeninės iniciatyvos dar reikalinga šiokia tokia pagalba iš šalies, nedidelis palaikymas.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jūsų įtaka kitiems bus labai juntama, net jei patys jausitės kupini abejonių. Galite mėginti palenkti savo pusėn konkurentus ir įveikti varžovus. Deja, iki vakaro jus ši rolė gerokai išsunks.

SKORPIONAS. Būsite gana dalykiškai nusiteikę, galvosite apie didelių ambicijų patenkinimą. Nekurstykite įtampos. Galite gauti kvietimą pavakaroti su įdomiu jums asmeniu ar draugų kompanija.

ŠAULYS. Šiandien neduos ramybės globaliniai dalykai, politika, arba rimtai domėsitės mokslu, kelionėmis. Stenkitės į problemas pažvelgti filosofiškai, tarsi iš tolo. Tai šiek tiek numalšins jūsų nerimą.

OŽIARAGIS. Iš ryto turbūt teks tvarkyti su mokesčiais, draudimu, finansais susijusius reikalus. Vakare veršitės į renginius, domėsitės tuo, kas vyksta toliau nuo jūsų kasdienybės. Galite bendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais.

VANDENIS. Tikriausiai jums neduos ramybės svetimi pinigai arba laimėjimai. Liaukitės apie tai galvoję. Verčiau energiją nukreipkite į savų problemų sprendimą, biudžeto ar verslo reikalus. Iš to turėsite daugiau naudos.

ŽUVYS. Diena žada pokalbių sveikatos, dalykinėmis ir ūkinėmis temomis. Pats metas iki galo sutvarkyti reikalą, kurį jau seniai atidėliojate. Regis, padarysite įspūdį tiems žmonėms, su kuriais teks bendrauti šį vakarą. Nebūtinai pozityvų, jei vyks rimti debatai.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video