2024/03/05

 

ŠEPETOJE GALVOSŪKIS DĖL NAMO STATUSO

Pixabay nuotrauka

Šepetoje, Liepų g. 10, daugiabučio namo gyventojai daugiau nei dvidešimt metų yra atsijungę nuo centralizuoto šilumos tiekimo. Tuo žmonės buvo patenkinti ir kiekvienas savo būstą šildė individualiai.
Šiemet, kai malkos ir kiti energetiniai ištekliai labai pabrango, šio namo gyventojai, kurių didžioji dalis yra pensinio amžiaus, kreipėsi dėl kuro kompensacijų, bet liko be jų, tik su didžiuliu galvosūkiu.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Negali gauti kompensacijų

Viena Liepų g. 10-ojo namo gyventoja (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – aut. past.) papasakojo, kad 2000 metais visi šio namo gyventojai kreipėsi į tuometinį Kupiškio šilumos tinklų rajoną su prašymu atsijungti nuo centrinio šildymo.

Šilumininkai atvažiavę viską sutvarkė, atjungė. Gyventojai už tai sumokėjo ir viskas. Daugiau jie sąskaitų už centrinį šildymą nebegaudavo.
Kai keli namo gyventojai įsirengė šildymo sistemą oras-vanduo ir norėjo gauti jiems priklausančią kompensaciją, paaiškėjo, kad šio namo reikalai visgi teisiškai nesutvarkyti. Ši yla iš maišo dar skaudžiau išlindo, kai didžiuma gyventojų kreipėsi į Savivaldybę dėl kuro kompensacijų.

Plačiau skaitykite sausio 3 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (4,60 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Taigi pigiai gyveno 22 metus. Susitaupė.

Rekomenduojami video