2023/02/03

 

NEPLANUOTŲ PIRKINIŲ IR PAGUNDŲ METAS

Diane Helentjaris (Unsplash) nuotrauka

Sausio 3 d. horoskopas

AVINAS. Pravartu skirti dėmesio savęs tobulinimui – fiziniam, dvasiniam ir intelektiniam. Galbūt sulauksite svečio arba neblogų naujienų, nuotaiką gerinančios informacijos.

JAUTIS. Galimi neplanuoti pirkiniai, arba padėsite apsipirkti, susimokėti mokesčius kam nors iš artimųjų. Galbūt skirsite laiko ir lėšų grožio bei sveikatos profilaktikai, technikos remontui. Nors dalis jūsų išlaidų atrodys neracionalios, jos turėtų pasiteisinti.

DVYNIAI. Šiandien būsite nusiteikę imtis įvairių darbų. Nuotaika bus nepastovi, nors sėkmės bei dėmesio nestokosite. Vakarop daugės energijos, aistros, bet tuo kartu ir agresyvumo bei neatsargumo. Saugokitės traumų.

VĖŽYS. Tikriausiai kils slaptų svajonių, pagundų. Kita vertus, neramins sveikata ir finansinė situacija. Pravartu pagalvoti apie kai kurias reformas, pokyčius, o ypač apie žalingų įpročių atsisakymą.

LIŪTAS. Tikriausiai bus įvairių susitikimų, diskusijų. Galite gauti ir viliojamų pasiūlymų, dėl kurių suskubsite keisti nelabai įdomius planus. Regis, sudalyvausite renginyje.

MERGELĖ. Šiandien jums bus džiugu, jei kažką galėsite nulemti savo valia, patys vienašališkai nuspręsti. Kita vertus, tikėtinas nepasitenkinimas dėl kitų asmenų primetamų taisyklių. Saugokitės traumų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Padaugės kontaktų su kultūros, švietimo srities darbuotojais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, stažuotes, konferencijas, keliones, globalią situaciją ar pan.

SKORPIONAS. Būsite labai susikaupę, dalykiški, viską apskaičiuojantys. Regis, jus domins nuolaidos prekėms ir paslaugoms, lizingas, draudimas, atlyginimo kėlimas ir pan. Tikriausiai sugebėsite sutvarkyti aktualų finansinį, turtinį reikalą.

ŠAULYS. Šiandien emocijų bus su kaupu. Galite megzti ir atnaujinti pažintis, aiškintis nesusipratimus. Veidmainiškai laviruoti nepavyks – iš jūsų reikalaus konkretumo, aiškumo. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu pasikonsultuoti. Saugokitės traumų.

OŽIARAGIS. Rimtos pastangos duos neblogų rezultatų. Galbūt sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo, techninės paslaugos ar kt. Jeigu kils ūpas pakoreguoti įvaizdį, jūsų niekas nesustabdys. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis vilioti patinkantį asmenį, bendrauti su augančia karta. Pajudės reikalai, susiję su reklama, pedagogika, kūrybine veikla ar kt.

ŽUVYS. Nenusivilsite, jei šiandien savo energiją eikvosite dėl šeimos, namų, rūpinsitės nekilnojamojo turto klausimais. Stenkitės rasti būdų, kaip įgyvendinti tai, kas svarbu ne vien jums, bet ir artimiesiems.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video