2024/06/13

 

LAUKIA EMOCINGA DIENA

Unsplash nuotrauka

Gruodžio 30 d. horoskopas

AVINAS. Neatrodo, kad kokiai nors jūsų saviraiškai šiandien kiltų kliūčių, tačiau dėl didesnio emocionalumo galite išpūsti smulkmenas. Gali atsinaujinti ar užsimegzti jus dominantys ryšiai.

JAUTIS. Nors būsite kūrybingi, meniški, tačiau jėgų turėsite ne tiek daug, kiek norėtumėte. Sportuojant ar užsiimant kita veikla venkite įtampos. Geriau padarykite per mažai, nei persistenkite.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę aktyviai bendrauti, diskutuoti, sportuoti. Galbūt ieškosite bendraminčių draugijos ir ją rasite. Turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį, išsikalbėti ir daug nuveikti.

VĖŽYS. Neblogai seksis, jeigu esate suplanavę užsiimti darbais, kuriuos galima greitai užbaigti. Nepainiokite jausmų ir darbo. Iš pasąmonės gali iškilti įdomių idėjų, įžvalgų.

LIŪTAS. Tikėtina kelionė pas gimines, draugus arba į ypatingą renginį. Gali būti, kad teks bendrauti su įžymiais asmenimis, publika. Galbūt sulauksite svečių iš toli ir jums teks jais pasirūpinti.

MERGELĖ. Šiandien būsite itin įžvalgūs reikaluose, kurie susiję su finansais, komercija, meile, seksualinėmis pagundomis. Jums gali pavykti atsikratyti kai kurių vidinių kompleksų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite aktyvūs, nusiteikę atvirai saviraiškai ir santykiams. Galbūt užmegsite ar atnaujinsite partnerišką ryšį. Jeigu išgirsite gražiai skambančių pažadų, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek.

SKORPIONAS. Jeigu pajusite, kad nespėjate susidoroti su suplanuotais darbais, nuleiskite kartelę arba paieškokite pagalbos. Tai, ką padaryti nėra būtina, atidėkite. Tegul prioritetu būna sveikata ir gera nuotaika.

ŠAULYS. Būsite kupini šaunių planų, tarp jų – susijusių su vaikais. Visgi nebūtinai viskas klostysis pagal jūsų įsivaizduojamą scenarijų. Visų pirma tam planui turi pritarti ir tie, kuriuos jis palies.

OŽIARAGIS. Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniniuose reikaluose. Tačiau gali erzinti per didelis aplinkinių reiklumas ar užgaidos. Atsargiai su technika bei kelyje.

VANDENIS. Gali būti aktualūs reikalai, susiję su pirkimu ar pardavimu, transportu, ryšiais, kelionėmis. Aktyvių ir racionalių pažįstamų žmonių patarimai jums gali labai praversti.

ŽUVYS. Mintys suksis apie materialius dalykus. Galite susigundyti nepigiu daiktu ar paslauga. Labai svarbu nenumoti ranka į etinius dalykus, pažadus, kitų žmonių jausmus.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video