2023/12/03

 

POLIKLINIKA KVIEČIA UKRAINIEČIUS BURTIS PO SAVO STOGU

Ukrainietes į polikliniką sukvietė laikinoji įstaigos vadovė Laura Polikevičienė (kairėje) ir gydytoja Milda Narmontienė.

Pirmadienio popietę į Kupiškio pirminės asmens priežiūros centrą rinkosi rajone prieglobstį radusios ukrainietės moterys. Jas čia sukvietė laikinoji įstaigos vadovė Laura Polikevičienė kartu su gydytoja Milda Narmontiene. Intencija – pasiūlyti ukrainiečiams susitikimų, pabendravimo vietą.
Gražus sutapimas, kad į pirmą tokį susibūrimą būrelis moterų atėjo gruodžio 19-ąją, kai Ukrainos vaikai švenčia Šv. Mikalojaus dieną.

Jurga BANIONIENĖ

Susitikimo vietos neturėjo

„Ši idėja kilo gydytojai M. Narmontienei. Ji nutarė pasiūlyti ukrainiečiams, kurie lankosi poliklinikoje, ir pas ją pačią, ir pas šeimos gydytoją iš Ukrainos Natalią Kartiechevą, suėjimų vietą.
Bendraujant paaiškėjo, kad tokios jie neturi, taip pat ir vieni kitų kontaktų, kad galėtų susitikti, pabendrauti. Yra poliklinikos salė, čia galėtų rinktis sutartu laiku, tiesiog pabūti, išgerti arbatos. Jei atsirastų iniciatyvus ukrainietis, kuris burtų žmones, jų bendruomenė galėtų susieiti kas savaitę ar kartą per kelias.

Gal tie, kurie prisirašę prie mūsų įstaigos, čia jausis labiau laukiami, norime sukurti tokią aplinką, kad atvykę į polikliniką ukrainiečiai jaustų artumą, kad mes juos priimame. Nes taip ir yra, jiems teikiamos medicininės paslaugos, konsultacijos, gydymas“, – kalbėjo L. Polikevičienė.

Plačiau skaitykite gruodžio 22 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (4 Eur/mėn.)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Gal nelenktyniaukime.Kuo daugiau tuo geroau visiems..

  • Labai gražius renginius ukrainiečiams organizuoja Švietimo pagalbos tarnyba. Vyksta lietuvių kalbos pamokos.

Rekomenduojami video