2024/04/22

 

BITININKŲ DRAUGIJOS GRETOS GALI APTIRPTI DĖL NARIO MOKESČIO

Kupiškio bitininkų draugijos pirmininkas Rimgaudas Markelis pateikė metinę veiklos ataskaitą ir aptarė visiems draugijos nariams opius klausimus.

Gruodžio 17 dieną Savivaldybės Žemės ūkio ir bendruomenių skyriaus salėje vyko Kupiškio bitininkų draugijos ataskaitinis susirinkimas. Bitininkai sužinojo, kiek gaus pinigų už kompensuojamus bičių vaistus, buvo renkamas nesumokėtas bitininkų draugijos nario mokestis, aptarti ir kiti svarbūs bičių laikytojams klausimai.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Pakalbintas prieš susirinkimą Kupiškio bitininkų draugijos vadovas Rimgaudas Markelis tvirtino, kad šie metai jiems buvo neblogi. Kiek bitės prinešė medaus, kiek bitininkai surinko vaško, pikio, bičių duonelės, negalėjo pasakyti, nes draugija nerenka tokios informacijos.

„Vasara pagal meteorologines sąlygas buvo gana gera. Bitininkai nesiskundė, kad blogi metai. Šiandien per ataskaitinį susirinkimą pateiksiu metinę draugijos veiklos ataskaitą. Bus aptarta Ukmergės rajone Prezidento Antano Smetonos dvare vykusi respublikinė bitininkų šventė. Beje, ten kupiškėnai užėmė penktą vietą. Bus ir daugiau klausimų. Renkame medų ir labdarai. Ukrainiečiams vašką ir parafiną gaminti šildomosioms žvakėms. Ar patys gaminsime, ar vešime į Vilnių, apsispręsime. Labdarai skirtą medų išdalysime vaikų globos namams, senelių namams, maltiečių, „Carito“ organizacijoms, bažnyčiai ir visiems, kurie bendradarbiauja su mumis“, – teigė rajono bitininkų draugijos vadovas.

Plačiau skaitykite gruodžio 20 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (4 Eur/mėn.)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Taip taip Rimgaudas nesiskundžia apetitu, kur pelninga abu su žmonele savo mašynyte važineja, ar už ačiu, iš kur tokia kilni misija? Nebiuvo jie tokie pasvarstykit…..

Rekomenduojami video