2023/02/03

 

DIENA, KAI REIKIA SAVE SAUGOTI

Unsplash nuotrauka

Gruodžio 19 d. horoskopas

AVINAS. Diena bus neproduktyvi, jeigu būtinus reikalus, atsiskaitymus atidėliosite tikėdamiesi, kad kažkas kitas viską padarys. Jums derėtų paskubėti sutvarkyti finansinius reikalus, parengti ataskaitą ar peržiūrėti sąskaitas, dokumentus.

JAUTIS. Gana prieštaringa diena, kupina nuotaikų kaitos. Gali būti, kad kažkam oponuosite arba bandysite išvengti atsakomybės. Galbūt teks aiškintis santykius su tais, per kuriuos patyrėte finansinių ar reputacijos problemų.

DVYNIAI. Šiandien turite ypač saugoti sveikatą bei neignoruoti aplinkinių patiriamų negalavimų. Būkite dėmesingi, bendradarbiaukite, padėkite kitiems, o ne gniuždykite. Visiems aktualu iki švenčių sklandžiai užbaigti kai kuriuos darbus, įvykdyti užsakymus.

VĖŽYS. Derėtų atskleisti savo geruosius jausmus, būti dosnesniems, nes galimi nesusipratimai, nuoskaudos. Labiau prižiūrėkite vaikus, objektyviai įvertinkite jų poreikius. Nesileiskite į abejotinas avantiūras.

LIŪTAS. Rutina, kasdieninės pareigos šiek tiek gadins nuotaiką. Visgi negalėsite pakęsti betvarkės ir darbų neužbaigtumo, todėl nesėdėsite sudėję rankų. Būkite kiek atlaidesni sau ir kitiems.

MERGELĖ. Tikriausiai pavyks užbaigti įstrigusį reikalą, rasti reikiamos informacijos, įvykdyti pažadą. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba. Verta paklausyti jums gera linkinčio žmogaus patarimo.

SVARSTYKLĖS. Tai praktinių, materialinių, piniginių reikalų diena. Stenkitės neatidėlioti to, ką svarbu užbaigti iki švenčių. Nesusigalvokite pretekstų atidėjimui.

SKORPIONAS. Tikriausiai vargins situacijos nestabilumas ir bendras nervingumas. Pasistenkite bendrauti ir darbuotis lanksčiau. Nuo to priklauso, koks bus mikroklimatas aplink jus. Aktualiu gali tapti primirštas pomėgis arba draugystės, meilės ryšys.

ŠAULYS. Jums gali kelti nerimą užkulisiniai reikalai, intrigos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba sava sveikata. Energijos stoka turbūt neleis atlikti visų numatytų darbų. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

OŽIARAGIS. Šiandien galite tikėtis paramos, praktinio patarimo ar pan. Vis dėlto tikro bendradarbiavimo ir palaikymo dar teks kantriai siekti. Pretenzijos čia nepadės. Ieškokite gilesnio supratimo, teisingesnių mainų. Saugokitės infekcijų.

VANDENIS. Nuotaika ir savijauta bus nekokia, jeigu nesiseka suplanuoti darbai ar nepavyksta išsiaiškinti santykių. Gali atrodyti, kad kažkas naudojasi jumis savo labui. Pagalvokite apie tai, ką patys siūlote, skleidžiate. Pažvelkite į viską iš kitos „varpinės“.

ŽUVYS. Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar teisėtvarkos institucijos, užsienio. Jei dabar atsisakysite siūlomo susitikimo, įsipareigojimo, gali pritrūkti to vieno žingsnelio, kurį pravartu padaryti, kad priartėtumėte prie reikalingo pokyčio.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video