2023/02/03

 

NORITE REZULTATO? REIKĖS PASISTENGTI

Noah Black nuotrauka (Unsplash)

Gruodžio 16 d. horoskopas

AVINAS. Dalykiniai rūpesčiai reikalaus nemažai dėmesio. Teks imtis konkrečių veiksmų. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus bei vairuoti, nes gresia klaidos. Nerimo gali sukelti ir sava arba artimo žmogaus sveikata.

JAUTIS. Iš ryto gali kilti šiokių tokių problemų dėl vaiko psichologinės būklės arba kažkokio nepatenkinto poreikio. Jeigu duosite pažadą, jį teks ištesėti. Įdienojus galite sužibėti kompetencija, originalumu.

DVYNIAI. Regis, atsiras neatidėliotinų reikalų, susijusių su namais, šeima. Galbūt skubėsite kažką pirkti ar parduoti, keisti ar išnuomoti. Būsite labai emocingi, todėl lengva sujaukti planus, susitarimus.

VĖŽYS. Suaktyvės korespondencija, informacijos paieškos. Galbūt gausite laišką ar pranešimą apie numatomą vizitą ar pokalbį. Tai sukels šiokio tokio susirūpinimo. Gali tekti koreguoti kai kuriuos planus.

LIŪTAS. Dieną pravartu iš peties padirbėti, o vakare atsipalaiduoti nuo rūpesčių, pabendrauti. Galite išgirsti patarimų, kaip daugiau užsidirbti. Galbūt nuskambės ir nelegalaus pasipelnymo pasiūlymas.

MERGELĖ. Profesinė veikla gali pareikalauti didelio jėgų įtempimo. Regis, rūpinsitės skubiais reikalais. Tam tikra prasme galite pasirodyti nepatyrę, naivūs, o galbūt priešingai – pasinaudoti kitų naivumu.  

SVARSTYKLĖS. Šiandien kažko reikalaudami ar siekdami nepersistenkite. Tai, ką kažkam pasakysite kaip paslaptį, veikiausiai sužinos visi. Nepraraskite saiko – alkoholis, kvaišalai, netinkami vaistai gali stipriai pakenkti. Saugokitės ir infekcijų.

SKORPIONAS. Regis, nerimaujate, kad galite nespėti atlikti užsibrėžtų darbų, įtikti valdžiai ar užsakovui. Netikėtumų gali pateikti draugai. Pasistenkite objektyviai vertinti ryšius su kitais žmonėmis.

ŠAULYS. Rytas gali būti nesėkmingas išsiblaškiusiems, neišsimiegojusiems. Darbo bus daug iki pat vakaro, gal net užtruksite po darbo valandų. Gerai tai, kad pastangos bus naudingos.

OŽIARAGIS. Šiokių tokių keblumų gali kilti šį rytą, jeigu laikysite egzaminą, vairuosite, rūpinsitės transportu, ryšiais. Jeigu planuojate kelionę, tvarkysite jos formalumus, aiškinsitės sąlygas.

VANDENIS. Nekokia diena, jeigu esate įklimpę į skolas, laiku nepateikėte ataskaitos, sąmatos ar kt. Gali kilti nesusipratimų. Teks „šokinėti per kliūtis“. Stenkitės ir pavyks.

ŽUVYS. Jeigu turite daug darbo ar rūpesčių, šiandien neleiskite sau tinginiauti ir be reikalo švaistyti laiko. Stenkitės atsikratyti negatyvaus požiūrio, neregzkite intrigų. Geruoju dėl visko susitarsite lengviau.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video