2024/04/18

 

ŠVIESOS DIENĄ NEATIDĖLIOKITE DARBŲ

Unsplash nuotrauka

Gruodžio 13 d. horoskopas

Šiandien – Šviesos diena, šv. Liucija. Apie neregių globėją, už tikėjimą nukankintą šventąją Liuciją sklando daugybė legendų. Viena legenda aiškina, kad ji nešdavo maistą kaliniams. Neturėdama kur dėti žvakių, sumanė jas nešti ant galvos. Todėl ir dabar per Liucijos dieną viena mergina papuošiama žvakių vainiku, o juosmuo perjuosiamas raudona juosta. Pagal senąjį kalendorių po Liucijos dienos naktys nustodavusios ilgėti. Todėl ši diena yra tokia svarbi šiaurėje gyvenantiems švedams. Tikima, kad šventoji Liucija gelbsti žmones ir visą gyvastį bado metais.

AVINAS. Šiandien mintyse jau planuosite būsimas atrakcijas, dovanas ar pan. Jus gali sudominti kelionės pasiūlymas. Įvertinkite savo sveikatos būklę, jeigu ketinate rinktis nelengvą maršrutą.

JAUTIS. Gerai padirbėję darbe, dar turėsite jėgų plušėti ir namuose. Labai norėsis viską sudėlioti į savo vietas. Tačiau galimi nuomonių, požiūrių skirtumai, kuriuos suderinti bus nelengva. Dėl to gali įsiliepsnoti konfliktas.

DVYNIAI. Permainingos sėkmės diena. Vieniems patiks tai, ką jūs darote ir sakote, kitiems – priešingai. Atsakingai elkitės su informacija, nes labai lengva ją iškraipyti. Tuomet jau tikrai liesis ne komplimentai, o apkalbos ar net grasinimai bylinėtis.

VĖŽYS. Šiandien turėsite didelių norų, bet derėtų įvertinti galimybes. Regis, stigs energijos atlikti susikaupusius darbus. Rimtai apsvarstykite aktualią finansinę, komercinę ar nuosavybės temą.

LIŪTAS. Domins renginiai, kūrybiniai projektai, vaikų ir partnerysčių aktualijos. Regis, šioms sritims teks skirti daugiau dėmesio. Svarbu pasisaugoti nuostolio, įvertinti finansines ir kitas galimybes.

MERGELĖ. Dienotvarkę šiek tiek koreguos nenoras dirbti ar nenumatytos kliūtys. Gana lengva apsigauti ką nors perkant arba bandant padaryti įspūdį dominančiam asmeniui. Stenkitės atsikratyti negatyvių įpročių.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę siekti populiarumo girdamiesi, rizikingai elgdamiesi ir išlaidaudami. Kitiems tai gali pasirodyti neetiška. Nerekomenduojamos finansinės avantiūros.

SKORPIONAS. Norėsis sulėtinti tempą, bet tikriausiai teks rimtai plūktis darbe, atlikti įvairias užduotis. Iš partnerių greičiau sulauksite priekaištų nei pagalbos. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Regis, iš vietos pajudės kai kurie aktualūs reikalai. Tai suteiks optimizmo. Kita vertus, atskleistos artimo žmogaus paslaptys gali sukelti nekokių jausmų.

OŽIARAGIS. Ši diena veikiausiai jums neatrodys labai maloni, net jei pavyks sėkmingai sutvarkyti numatytą finansinį reikalą ar pan. Nerimą kels tolesnės perspektyvos, nesulauktas svarbus atsakymas, nepatikimi žmonės, neparengtas dokumentas ar projektas ir pan.

VANDENIS. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga atlikti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą veiklą. Kita vertus, nesielkite savavališkai. Nevalia ignoruoti kitų nuomonės, eskaluoti konfliktų.

ŽUVYS. Norite ar nenorite, teks atlikti susikaupusius darbus. Labiau saugokite sveikatą. Griežčiau laikykitės higienos reikalavimų, dietos. Būtinos sveikatos profilaktikos priemonės.      

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video