2023/02/03

 

ŠIMONIŲ SENIŪNIJA KELIASI Į MOKYKLĄ

Gintauto Černiaus nuotrauka

Planuojama, kad šią savaitę Šimonių seniūnija darbą pradės kitoje vietoje – mokyklos pastate. Tokio žingsnio imtasi siekiant taupyti dėl smarkiai išaugusių energijos išteklių kainų, šildyti du pastatus būtų neracionalu, juolab kad mokykla ištuštėjusi – čia belikę tik pradinukai, tad vietos tikrai nepritrūks. Rajono valdžia užsimena, kad tai nebus vienintelė seniūnija, kurią palies tokie pokyčiai. Tas pats laukia ir Alizavos.

Jurga BANIONIENĖ

Paprašytas plačiau pakomentuoti šiuos pasikeitimus mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius sakė, kad seniūnijos perkraustymo darbai į mokyklą jau vyksta, baigiamos įrengti naujos patalpos. Artimiausiu metu seniūnijos darbuotojai gyventojus aptarnaus kitoje vietoje.

„Seniūnija iškraustoma, nes labai didelės šio pastato šildymo išlaidos. Jis šildomas elektra, pats pastatas nesandarus, senas. Manau, kad sprendimas labai teisingas, nes geriau šildyti vieną pastatą negu du“, – kalbėjo mero pavaduotojas.
Seniūnijai išsikėlus, pastatas liks visai tuščias. Pasak A. Cesevičiaus, bus svarstoma ką su juo daryti – ar parduoti aukcione, ar ieškoti kitų jo pritaikymo būdų. „Jei būtų kažkam pritaikyta, pavyzdžiui, socialiniam būstui, reikalinga kapitalinė investicija į pastatą. Vėliau dėl to bus sprendžiama“, – teigė pašnekovas.

Plačiau skaitykite gruodžio 10 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (4 Eur/mėn.)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video