2024/04/22

 

DAUGIAU DĖMESIO ARTIMIESIEMS, MAŽIAU EMOCIJŲ

Unsplash nuotrauka

Gruodžio 12 d. horoskopas

AVINAS. Būsite nusiteikę kūrybingai dirbti, lavinti vaikus, ruošti dovanėles. Kita vertus, jei iš karto neatliksite to, ką suplanavote, netrukus nebesinorės dėti pastangų, ūpas išgaruos.

JAUTIS. Tai bus diena, kai teks dirbti, net jei norėsis išsisukti. Pasistenkite neparodyti negatyvių emocijų, jeigu staiga jų kiltų, nes tai gali atitolinti jus nuo tų, kurie jus gerbia.

DVYNIAI. Nors norėsis bendrauti, ne kiekvienoje draugijoje jausitės gerai. Teikite prioritetą tiems pašnekovams, iš kurių sklinda draugiškumas ir simpatija, o ne veidmainystė ir pavydas.

VĖŽYS. Nederėtų ko nors svarbaus paskubomis pradėti ar primygtinai reikalauti. Galbūt jums atrodo, kad jūsų pastangos yra nepakankamai vertinamos bei apmokamos. Tegul tai paskatina jus elgtis diplomatiškai ir tyliai kurti naujus planus, siekti tobulėjimo.

LIŪTAS. Jeigu jums šiandien pavyktų užbaigti įgrisusį darbą ar pagerinti santykius, tai pasijustumėte tarsi įkopę į kalną. Šį tą pakeitę savo interjere ar įvaizdyje, galite sulaukti komplimentų.

MERGELĖ. Kad būtų mažiau įtampos, pravartu užimti stebėtojo poziciją. Visgi tai nereiškia, kad galite aplaidžiai dirbti darbe. Ramiai, stropiai tęskite darbus be atviravimų. Venkite intrigų, apkalbų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums ir su jumis gali būti sunku dėl keliamų aukštų kriterijų aplinkiniams, nors patys savyje bei savo buityje turite ką taisyti. Priežastis nepasitenkinimui gali būti abejonės dėl svarbių santykių, padėties kolektyve, darbe.

SKORPIONAS. Regis, labai stengsitės pasiekti kuo geresnių darbo rezultatų ir sulaukti atsiliepimų. Gali kilti minčių dėl karjeros, verslo, politinių perspektyvų. Visgi darbų gausoje svarbu nepamiršti ir artimiausių žmonių poreikių.

ŠAULYS. Jeigu nusimato egzaminas, teks skubiai pasimokyti ir išradingai įrodinėti, kad viską mokate. Galite išvykti į dalykinę ar pažintinę kelionę, renginį. Kelyje būkite itin atsargūs.

OŽIARAGIS. Šiandien apsiribokite buitiniais darbais ir šeimos rūpesčiais, apsitvarkykite, išmeskite susikaupusį šlamštą, išdalinkite nereikalingus daiktus. Pravartu pakovoti su ydingais įpročiais.

VANDENIS. Šiandien stenkitės suvienyti jėgas su sąjungininkais prieš oponentus. Jeigu pernelyg pasiduosite provokacijoms ir emocijoms, diena taps įtempta. Tada ir viešumoje, ir namų aplinkoje vieni kitiems trukdysite, nesusikalbėjimo tikimybė didės.

ŽUVYS. Verslo, darbo reikalai neleis jums būti atsipalaidavusiems. Jeigu ieškote darbo, galite sulaukti kvietimo pokalbiui. Rimtam apsisprendimui nėra tinkamiausias metas, nes lengva apsigauti.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video