2024/04/22

 

DIENA, PILNA RŪPESČIŲ IR NEPLANUOTŲ DARBŲ

Toimetaja tõlkebüroo nuotrauka (Unsplash)

Gruodžio 9 d. horoskopas

Šiandien – Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji minima nuo 2004 m. visame pasaulyje ir yra skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Šią dieną įvairiose pasaulio šalyje rengiamos demonstracijos, diskusijos apie verslo įmonių, privačių asmenų teises bei korupcijos atvejus. Tarptautinę antikorupcijos dieną inicijavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. Gruodžio 9-oji pasirinkta todėl, kad šią dieną 2003 m. Meridoje (Meksikoje) įvyko aukščiausio politinio lygio konferencija kovos su korupcija problemoms spręsti. Jos metu buvo pasirašyta Jungtinių Tautų konvencija prieš korupciją.

AVINAS. Puiku, jeigu turėsite galimybių ir ūpo daug laiko skirti šeimai, vaikams. Tik nekelkite dramų dėl smulkmenų, nepriminkite senų nuoskaudų, venkite aštrinti nesutarimus.

JAUTIS. Šiandien bus daug skubėjimo, pokalbių. Visgi numatytas pokalbis bus naudingas tik tuo atveju, jei esate tvirtai apsisprendę dėl tam tikro pasirinkimo. Saugokitės avarinių situacijų.

DVYNIAI. Regis, teks rūpintis nekilnojamojo turto reikalais, pajamų šaltiniais, dovanomis ar kt. Neverta tikėtis ramybės. Jeigu ne jūs patys, tai kiti ragins kažkur skubėti, užsiimti aibe reikalų vienu metu.

VĖŽYS. Jeigu įmanoma, šiandien darbe labiau pasitelkite į pagalbą kolegas, aplinkinius bei diplomatiškai derinkite interesus. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, ketinant ką nors pirkti iš technikos skyriaus.

LIŪTAS. Tikriausiai suplanavote įtemptai darbuotis nuo pat ryto. Verčiau pataupykite resursus ir jėgas, ypač jei negalite pasigirti sveikata. Jeigu pervargę ar negaluodami padarysite klaidų, kas nors gali dėl to nukentėti arba jumis nusivilti.

MERGELĖ. Praeities aktualijas gali priminti susitikimai su draugais, pažįstamais. Galbūt tarsitės kartu pašėlti, pasportuoti. Jeigu trokštate pasimėgauti malonumais, nedejuokite, jog jie kainuoja.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai šiandien teks iš peties paplušėti, norint gauti pageidaujamų rezultatų. Svarbu išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Atsargiau elkitės su technika.

SKORPIONAS. Šiandien neturėsite galimybės patinginiauti. Gali būti, kad teks ruošti pasisakymus, straipsnius, organizuoti seminarus, interviu, rodyti savo ar tikrinti kitų žinias. Neverta tikėtis, kad visiems darysite tik gerą įspūdį. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Nerimausite dėl finansinių reikalų. Regis, teks mokėti mokesčius, grąžinti skolas, bet kokia kaina stabilizuoti verslą, ieškoti naujų pajamų šaltinių. Kita vertus, būsite nusiteikę paišlaidauti malonumams, o problemas kiek pastumti į šalį.

OŽIARAGIS. Santykiai su konkurentais ir partneriais bus permainingi. Lengviau bus kažką laimėti turint gerų sąjungininkų. Nors priešiškumo neišvengsite, visgi kai ką stipriai sužavėsite.

VANDENIS. Regis, bus nerimo dėl įstrigusių ar nebaigtų darbų, savo, artimo žmogaus ar augintinio sveikatos, keistų apkalbų arba meilės peripetijų. Prioritetą teikite sveikatai.

ŽUVYS. Šiandien labiau norėsis plepėti, sportuoti, flirtuoti nei užsiimti darbais ar buitimi. Turėtų sektis kūrybinė veikla. Puiku, jeigu laisvalaikį skirsite vaikams.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video