2024/04/22

 

RENGIA GAISRINĮ HIDRANTĄ 

Čia, Gedimino ir Vilniaus gatvių sankirtoje, bus gaisrinis hidrantas. Autorės nuotrauka

Kupiškyje, prie Gedimino ir Vilniaus gatvių sankryžos, kur stovėjo atliekų konteineriai, šiomis dienomis verda darbas. Praėjusios savaitės pabaigoje jau buvo iškasta labai gili duobė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Darbus atlieka UAB „Recorrente“. Pasak Kupiškio viešosios bibliotekos direktoriaus Algirdo Venckaus, čia bus įrengti gaisriniai hidrantai. Jau anksčiau rašėme, kad be šių hidrantų priešgaisrinės saugos inspektoriai neleidžia pradėti iki galo eksploatuoti rekonstruoto buvusios sinagogos pastato. Šiuo metu čia tik vyksta bibliotekos perkėlimo darbai. Lankytojai knygas ir kitus leidinius gali užsisakyti nuotoliniu būdu.

„Kalbėjau su darbų vykdytoju. Pasak jo, jei oro sąlygos nebus labai nepalankios, hidrantų įrengimo ir prijungimo prie vandens sistemos darbai turėtų būti baigti iki Naujųjų metų.
Šis įrenginys gaisro atveju pasitarnautų ne tik bibliotekai, bet ir aplinkiniams pastatams. Tikimės, kad viskas eis pagal planą ir po Naujųjų metų skaitytojai atvers bibliotekos duris buvusioje sinagogoje“, – vylėsi pašnekovas.

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Jei jau vandens bus daug, reikėtų ir antrą fontaną pastatyti

  • 100 metų veikė biblioteka ir nereikėjo jokių trantų. Vis šokam pagal Briuselio ponų dūdelę.

Rekomenduojami video